PL EN

EMERGE- nieinwazyjny laserowy resurfacing, poprawa jędrności i jakości skóry, redukcja zmarszczek i bruzd

Opis usługi

Zabiegi resurfacingu laserowego stosowane są do trwałej i całkowitej regeneracji skóry  oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Mogą być stosowane na  całej twarzy, okolicach oczu wraz z powiekami, szyi, dekolcie i dłoniach. Laser swoim działaniem powoduje stworzenie kilkudziesięciu albo nawet kilkuset malutkich uszkodzeń otoczonych zdrową skórą, nie poddanych działaniu lasera. Dzieki temu skóra szybciej się regeneruje i stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny. Oprócz tego zagęszcza się cera, wytwarza się kontrolowane nagrzewanie skóry powodując wzmocnienie efektu odmłodzenia. Emerge to laser frakcyjny nieablacyjny przeznaczony nie tylko do resurfacingu (odmładzania skóry), ale także do usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości, poprawiania napięcia i gęstości skóry oraz wspomaganiu redukcji blizn i rozstępów. Urządzenie wykorzystuje zjawisko fototermolizy frakcyjnej. Emitowana w postaci wiązek światła energia uszkadza niektóre partie naskórka i skóry właściwej. Proces ten przebiega w sposób całkowicie kontrolowany. Następnie dochodzi do naturalnego procesu gojenia się skóry. Miejsce uszkodzonych komórek zajmują nowe i zdrowe tkanki.  W trakcie zabiegu pacjenci odczuwają lekkie pieczenie co może u osób bardziej wrażliwych powodować dyskomfort. Zabieg nie wymaga podawania znieczulenia.Zabiegi Emerge mogą być wykonywane na każdy obszar twarzy lub ciała. Laser Emerge jest jednym z najmniej inwazyjnych laserów służących do Resurfacingu i polecany jest osobom rozpoczynającym "przygodę" z zabiegami laserowymi.

Efekt zabiegu:

 • odmłodzenie skóry,
 • poprawa gęstości i jędrności skóry,
 • redukcja blizn, zmarszczek,
 • powiększonych porów,
 • niwelowanie przebarwień i uszkodzeń posłonecznych,
 • ujednolicenie kolorytu,
 • odświeżenie skóry.

Wskazania do zabiegu: zasinienia pod oczami, rozszerzone ujścia mieszków włosowych (pory), zaskórniki, rozstępy, blizny, zmiany pigmentacyjne, przebarwienia, uszkodzenia posłoneczne, plamy starcze, w których skóra jest nierówna, szorstka i nie ma jędrności.

Wygląd skóry bezpośrednio po zabiegu: Po zakończeniu zabiegu skóra jest zaczerwieniona i intensywnie rozgrzana, jednak te objawy utrzymują się kilka godzin i stopniowo łagodnieje. Osoby bardziej wrażliwe mogą zarzyć po zabiegu delikatne środki przeciwbólowe. Następnego dnia po zabiegu lekkie zaczerwienienie jakie może pozostać można zatuszować zwykłym podkładem dzięki czemu zabiegi nie wymagają dłuższej rekonwalescencji i wyłączenia z życia zawodowego czy osobistego.

Zalecana częstotliwość: W zależności od stopnia zaawansowania starzenia skóry, wieku pacjenta, głębokości zmarszczek, porów i blizn potrądzikowych liczba koniecznych zabiegów może wahać się od 1 do 6. Przy nieznacznych zmarszczkach i zwiotczeniu skóry satysfakcjonujące efekty uzyskujemy już po jednym zabiegu. Natomiast głębokie zmarszczki, bruzdy i blizny wymagają nawet 4 – 6 powtórzeń w odstępach 6-12 tygodniowych.
Poprawa jakości skóry jest efektem zmiany jej struktury i utrzymuje się ten stan stosunkowo długo, nawet kilka lat.                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

Cena zabiegu od:
twarz 800 zł okolice oczu 300 zł
twarz+szyja 1200 zł
twarz+szyja+dekolt 1500 zł
dekolt/szyja 700 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

 • ciąża i karmienie piersią,
 • terapia doustna retinoidami,
 • leki światłouczulające,
 • aktywna infekcja bakteryjna lub wirusowa na skórze,
 • nowotwory skóry,
 • fotodermatozy i niektóre dermatozy (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, liszaj płaski),
 • skóra opalona,
 • obniżenie odporności organizmu,
 • tendencja do tworzenia się bliznowców.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

kosmetolog lub lekarz

Obszar zabiegu

twarz, szyja, dekolt, dłonie

Czas trwania zabiegu

40 minut

Telefon

22 431 36 66