PL EN

dr n. med. Krzysztof Jakubowski LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

W ESTELL chcemy wspólnie dbać o wewnętrzne
i zewnętrzne piękno naszych pacjentów, na pierwszym 
miejscu stawiając zawsze ich komfort i osobiste priorytety.


Dowiedz się więcej
SPRZĘT

Czym jest Mona Lisa Touch?

Laser frakcyjny CO2 Mona Lisa Touch firmy DEKA. Mona Lisa Touch™ to innowacyjny laser stworzony z myślą o pięknie i komforcie intymnym kobiety. Zabieg służy do regeneracji i odmłodzenia miejsc intymnych kobiet. Terapia w znaczący sposób wpływa na podniesienie komfortu życia pacjentek i jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które szukają rozwiązania mniej inwazyjnego w porównaniu do zabiegów chirurgicznych lub farmaceutycznych.

MONA LISA TOUCH MA ZASTOSOWANIE PRZY:

  • menopauzie
  • nietrzymaniu moczu
  • rehabilitacji po porodzie
  • plastyce warg sromowych
SPRZĘT

ULTHERA

ULTHERA nie ma odpowiednika wśród dotychczas znanych rozwiązań estetycznych. Dzięki jej zastosowaniu uzyskujemy rezultaty porównywalne jedynie z tymi, które zapewnia chirurgia plastyczna. Metoda polega na dostarczeniu energii ultradźwięków, skoncentrowanej w postaci sekwencji, głęboko pod warstwy powierzchniowe skóry. Strumienie energii oddziałują dopiero w punkcie ogniskowej – tam, gdzie spotykają się fale ultradźwiękowe. Dzięki temu zewnętrzne warstwy skóry pozostają nietknięte.

SPRZĘT

Plasma IQ

Inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek górnych i dolnych oraz likwidacji zmarszczek palacza pozwalające uzyskać efekty już przy pierwszym zabiegu !

Plasma IQ jest włoskim urządzeniem wykorzystwanym w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej.

Plasma IQ jest nieinwazyjnym i bezpiecznym urządzeniem wytwarzającym i wykorzystującym mikrowiązki plazmy powodując obkurczanie skóry oraz sublimację (odparowanie) naskórka bez uszkadzania warstwy podstawowej skóry właściwej.