PL EN

Metamorfoza Daria K

Daria, lat 40
Przed i Po

Każda dekada życia zmusza do podsumowań. Tak było również w przypadku pani Darii, która na 40. urodziny postanowiła sama zrobić sobie prezent i zmienić coś w swoim wyglądzie. Upływający rok był dla niej rewolucyjny, zamiana pracy, założenie własnej firmy i okrągłe urodziny spowodowały, że zapragnęła również zmian w swoim wyglądzie. Pani Daria zauważyła, że z biegiem czasy skóra twarzy utraciła jędrność, pojawiły się zmarszczki. Przeprowadzane zabiegi były dla niej okazją na uzyskanie naturalnego, zrelaksowanego i promiennego wyglądu.

1. Przeprowadzone zabiegi
Pielęgnaczjny zabieg Intraceuticals
Wypełnienie policzków Restylane Emervel Volume
Zmniejszenie doliny łez Rstylane Emervel Volume
Wypełnienie ubytków skroni Restylane Emervel Volume
Zniwelowanie tzw. “kurzych łapek” toksyną botulinową
Pielęgnacyjny zabieg Intraceuticals

Metamorfoza pani Darii została przeprowadzona w klinice ESTELL przez dr Katarzynę Rudolf-Urasińską, lekarza medycyny estetycznej. Zabiegi miały na celu zniwelowanie pierwszych oznak upływającego czasu, czyli pojawiających się zmarszczek w okolicach oczu, uzyskania efektu wypoczętej twarzy i wypełnienia ubytków tkanki w policzkach oraz w lewej skroni. Pani Daria przeszła poważny wypadek, skutkiem czego ma zapadniętą skroń oraz asymetrię oczu.

  • Przeprowadzone zabiegi
  • Przeprowadzone zabiegi
  • Przeprowadzone zabiegi
2. Jak przebiega terapia?

W skutek naturalnych procesów starzenia się organizmu grubość tkanki tłuszczowej w okolicach policzków pacjentki uległa zmniejszeniu, przez co straciła swoją objętość i gęstość. W celu uzyskania efektu młodszej, pełniejszej twarzy, dr Rudolf-Urasińska wykonała lifting wolumetryczny, polegający na wypełnieniu policzków kwasem hialuronowym Emervel Volume. Preparat został podany tak, że odżywił również skórę w okolicach oczu oraz spowodował zmniejszenie tzw. dolina łez, która powodowała, że twarz wyglądała na zmęczoną i smutną.

Efekt zabiegu to bardziej nawilżona, jędrna i napięta skóra wokół oczu. W celu zniwelowania pojawiających się kurzych łapek została podana toksyna botulinowa, dzięki niej oko stało się bardziej otwarte.

W wyniku wypadku komunikacyjnego u pacjentki nastąpiła duża asymetria lewej skroni i łuku brwiowego ze zmianą kształtu oczodołu (zapadnięta skroń).

Aby wypełnić te ubytki podano kwas hialuronowy. W celu poprawy kondycji naskórka oraz uzyska efekt promiennego i świeżego wyglądu zastosowano u pacjentki zabieg kosmetologiczny Intraceuticals. Jego efekt był natychmiastowy.

3. Etapy terapii

Etap I

nazwa zabiegu: czas trwania cena
Pielęgnacyjny zabieg Intraceuticals 60 min 450 zł

Etap II

nazwa zabiegu: czas trwania cena
Wypełnienie policzków Restylane
Emervel Volume
60 min 1000 zł
Zmniejszenie doliny łeż Restylane
Emervel Volume
Wypełnienie ubytków skroni Restylane
Emervel Volume
1000 zł
Zniwelowanie tzw. “kurzych łapek” toksyną
botulinową
700 zł

Etap III

nazwa zabiegu: czas trwania cena
Pielęgnacyjny zabieg Intraceuticals 60 min 450 zł
4. Wrażenia po metamorfozie

Pani Daria zawsze marzyła, żeby trafić do profesjonalnego lekarza, który szczerze jej doradzi, co powinna zmienić w swoim wyglądzie. W klinice ESTELL to się udało. Zabiegi nie były bolesne, pacjentka z niecierpliwością czekała na końcowy efekt.

Zobacz metamorfozy

Joanna, lat 48 Joanna, lat 48
Joanna, lat 48

Każda kobieta stara się zaakceptować pojawiające się zmiany na swojej twarzy wynikające z postępującego procesu starzenia się. Tak było również w przypadku Pani Joanny. Aby jednak poprawić swoją samoocenę i dobre samopoczucie postanowiła odmienić swój wygląd. Do metamorfoz przystąpiła z entuzjazmem i nadzieją, że od tej pory będzie się czuła pewniej i młodziej.

Dowiedz się więcej

Anna, lat 43

Pani Anna poświęciła się wychowaniu dwójki chorych dzieci. Córka Karolina zgłosiła swoja mamę do programu aby pomóc jej z problemem opadających powiek, który stanowił już nie tylko problem estetyczny ale również funkcjonalny, ograniczając jej pole widzenia. Pacjentka zgłosiła nam również ogólne pogorszenie wyglądu twarzy spowodowane procesem starzenia.

Dowiedz się więcej
Anna, lat 43 Anna, lat 43

Pani Joanna, lat 44 Pani Joanna, lat 44
Pani Joanna, lat 44

Kochający syn Damian zgłosił mamę do Kliniki aby spełnić jej najskrytsze marzenia. Marzeniem naszej pacjentki, która kilka lat temu wygrała walkę z nowotworem piersi i przeżyła dodatkowo odejście męża było odzyskać młody wygląd twarzy.

Dowiedz się więcej

Daria, lat 41

Pani Daria niedawno straciła na wadze prawie 30kg. Aktywny tryb życia pozwolił jej utrzymać dobrą kondycję ciała, ale niestety cały proces odbił się na stanie skóry twarzy, która straciła jędrność i blask. Pojawiające się stopniowo pierwsze oznaki upływającego czasu sprawiły również, że twarz utraciła wyraźny owal i nabrała smutnego wyrazu. Pani Daria chciała powrócić do młodszego i bardziej promiennego wyglądu.

Dowiedz się więcej
Daria, lat 41 Daria, lat 41

Dorota, lat 45 Dorota, lat 45
Dorota, lat 45

Pani Dorota od dłuższego czasu chciała oddać się w ręcę specjalisty medycyny estetycznej. Patrząc na swoje zdjęcia widziała wiele rzeczy, z których nie była zadowolona. Szczególną uwagę zwracała na utracony owal twarzy, zmarszczki i asymetryczne usta.

Dowiedz się więcej

Izabela, lat 47

Pani Izabela przeszła podwójną mastektomię a chemioterapia zniszczyła jej twarz i zęby. Siostra Pani Izabeli zmarła w wieku 27 lat na raka mózgu. Kobieta została rodziną zastępczą dla dwójki dzieci zmarłej siostry. Jest Prezesem Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek. Do naszego programu zgłosiła ją córka Justyna, która marzyła aby mama odzyskała piękny i zdrowy uśmiech a jej cera była piękna i promienna.

Dowiedz się więcej
Izabela, lat 47 Izabela, lat 47

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48