PL EN
Dominika, lat 36
Przed i Po

Panią Dominikę zgłosiła do nas wieloletnia przyjaciółka. Pani Dominika pragnęła pozbyć się bardzo dużych zmian po trądzikowych na twarzy.
Jej skóra poza widocznymi bliznami po trądzikowymi była również nienaturalnie gruba, porowata. Na twarzy widoczne były bardzo głębokie bruzdy.

1. Przeprowadzone zabiegi
Bardzo głęboki resurfacing laserem frakcyjnym CO2
Maska z osocza bogatopłytkowego
Leczenie farmakologiczne

Metamorfoza Pani Dominiki została przeprowadzona przez Pan dr n. med. Krzysztofa Jakubowskiego. Leczenie farmakologiczne przeprowadziła dr Anna Suwalska.

2. Jak przebiega terapia?

U Pani Dominiki największy problem stanowiły blizny potrądzikowe. Przez blizny skóra zrobiła się gruba, o nierównomiernej strukturze i nadmierną pracą gruczołów łojowych. U Pani Dominiki zastosowaliśmy terapię łączoną z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej.

W pierwszej kolejności wykonano u pacjentki zabiegi laserowego resurfacingu laserem CO2. Zabiegi te gruntownie złuszczyły  naskórek, spowodowały przebudowę skóry czego efektem było wygładzenie struktury skóry i redukcja blizn i bruzd. Zabieg laserowego resurfacingu korzystnie wpłynął również na pracę gruczołów łojowych, dzięki czemu problem nadmiernej produkcji sebum i nieestetycznego ,,przetłuszczania” się skóry uległ znacznej redukcji. Zabiegi laseroterapii połączono z zabiegami mezoterapii osoczem bogatopłytkowym- zabieg intensywnie zregenerował skórę , pozytywnie wpłyną na redukcję blizn i bruzd. W między czasie lekarz dermatolog wprowadził u Pacjentki terapię farmakologiczną.

3. Etapy terapii

Etap I

  1. Resurfacing laserem frakcyjnym CO2
  2. Maska z osocza bogatopłytkowego
  3. Cykliczne, kontrolne konsultacje dermatologiczne
4. Wrażenia po metamorfozie

Spektakularnym efektem, który uzyskaliśmy była znacząca redukcja blizn po trądzikowych oraz odnowienie skóry przez osiągnięcie zdecydowanie lepszej jej struktury i jakości. Pani Dominika wreszcie odzyskała komfort normalnego funkcjonowania w żuciu codziennym.

Zobacz metamorfozy

Joanna, lat 48 Joanna, lat 48
Joanna, lat 48

Każda kobieta stara się zaakceptować pojawiające się zmiany na swojej twarzy wynikające z postępującego procesu starzenia się. Tak było również w przypadku Pani Joanny. Aby jednak poprawić swoją samoocenę i dobre samopoczucie postanowiła odmienić swój wygląd. Do metamorfoz przystąpiła z entuzjazmem i nadzieją, że od tej pory będzie się czuła pewniej i młodziej.

Dowiedz się więcej

Anna, lat 43

Pani Anna poświęciła się wychowaniu dwójki chorych dzieci. Córka Karolina zgłosiła swoja mamę do programu aby pomóc jej z problemem opadających powiek, który stanowił już nie tylko problem estetyczny ale również funkcjonalny, ograniczając jej pole widzenia. Pacjentka zgłosiła nam również ogólne pogorszenie wyglądu twarzy spowodowane procesem starzenia.

Dowiedz się więcej
Anna, lat 43 Anna, lat 43

Pani Joanna, lat 44 Pani Joanna, lat 44
Pani Joanna, lat 44

Kochający syn Damian zgłosił mamę do Kliniki aby spełnić jej najskrytsze marzenia. Marzeniem naszej pacjentki, która kilka lat temu wygrała walkę z nowotworem piersi i przeżyła dodatkowo odejście męża było odzyskać młody wygląd twarzy.

Dowiedz się więcej

Daria, lat 41

Pani Daria niedawno straciła na wadze prawie 30kg. Aktywny tryb życia pozwolił jej utrzymać dobrą kondycję ciała, ale niestety cały proces odbił się na stanie skóry twarzy, która straciła jędrność i blask. Pojawiające się stopniowo pierwsze oznaki upływającego czasu sprawiły również, że twarz utraciła wyraźny owal i nabrała smutnego wyrazu. Pani Daria chciała powrócić do młodszego i bardziej promiennego wyglądu.

Dowiedz się więcej
Daria, lat 41 Daria, lat 41

Daria, lat 40 Daria, lat 40
Daria, lat 40

Każda dekada życia zmusza do podsumowań. Tak było również w przypadku pani Darii, która na 40. urodziny postanowiła sama zrobić sobie prezent i zmienić coś w swoim wyglądzie. Upływający rok był dla niej rewolucyjny, zamiana pracy, założenie własnej firmy i okrągłe urodziny spowodowały, że zapragnęła również zmian w swoim wyglądzie. Pani Daria zauważyła, że z biegiem czasy skóra twarzy utraciła jędrność, pojawiły się zmarszczki. Przeprowadzane zabiegi były dla niej okazją na uzyskanie naturalnego, zrelaksowanego i promiennego wyglądu.

Dowiedz się więcej

Dorota, lat 45

Pani Dorota od dłuższego czasu chciała oddać się w ręcę specjalisty medycyny estetycznej. Patrząc na swoje zdjęcia widziała wiele rzeczy, z których nie była zadowolona. Szczególną uwagę zwracała na utracony owal twarzy, zmarszczki i asymetryczne usta.

Dowiedz się więcej
Dorota, lat 45 Dorota, lat 45

Izabela, lat 47 Izabela, lat 47
Izabela, lat 47

Pani Izabela przeszła podwójną mastektomię a chemioterapia zniszczyła jej twarz i zęby. Siostra Pani Izabeli zmarła w wieku 27 lat na raka mózgu. Kobieta została rodziną zastępczą dla dwójki dzieci zmarłej siostry. Jest Prezesem Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek. Do naszego programu zgłosiła ją córka Justyna, która marzyła aby mama odzyskała piękny i zdrowy uśmiech a jej cera była piękna i promienna.

Dowiedz się więcej

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48