PL EN

Metamorfoza Dorota

Dorota, lat 45
Przed i Po

Pani Dorota od dłuższego czasu chciała oddać się w ręcę specjalisty medycyny estetycznej. Patrząc na swoje zdjęcia widziała wiele rzeczy, z których nie była zadowolona. Szczególną uwagę zwracała na utracony owal twarzy, zmarszczki i asymetryczne usta.

1. Przeprowadzone zabiegi
SilkPeel
Juvederm® VOLIFT
Zastosowanie toksyny botulinowej na 3 okolice
Restylane Lip Volume
Nici Liftingujące, Nici First Lift Barb 4D
Emervel Deep
  • Przeprowadzone zabiegi
  • Przeprowadzone zabiegi
  • Przeprowadzone zabiegi
2. Jak przebiega terapia?

Z powodu przesuszonego naskórka oraz przebarwień powstałych w wyniku opalania metamorfoza pani Doroty zaczęła się od konsultacji z kosmetologiem, który wybrał zabieg złuszczający z infuzją substancji aktywnych mających działanie rozjaśniające - SilkPeel.

Aby poprawić owal twarzy pacjentki i uzyskać efekt liftingu dr Jakubowski zastosował nici liftingujące. Do zniwelowania bruzd nosowo-wargowych i uniesienia opadających kącików ust wykorzystano preparat Juvederm® VOLIFT®, który świetnie wygładza i odmładza skórę oraz unosi i modeluje owal twarzy. Napięcie skóry poprawił również preparat Emervel Deep, który został podany kaniulą, tworząc sieć nicy hialuronowych, dzięki czemu owal pacjentki odzyskał naturalną objętość.

Dr Jakubowski zasugerował też pani Dorocie delikatne wygładzenie 1/3 górnej części twarzy. Zastosowana toksyna botulinowa pozwoliła zniwelować

kurze łapki, lwią bruzdę oraz zmarszczki poprzeczne czoła. Ostatnim etapem metamorfozy było modelowanie ust preparatem Restylane Lip Voluma, który poprzez zwiększenie objętości tkanki uwydatnił usta i skorygował asymetrię.

3. Etapy terapii

Etap I

nazwa zabiegu: czas trwania cena
SilkPeel 80 min
( 2 zabiegi )
800 zł
( 2 zabiegi )

Etap II

nazwa zabiegu: czas trwania cena
Juvederm® VOLIFT 2 godz 1400 zł
Zastosowanie toksyny botulinowej na 3 okolice 1150 zł
Restylane Lip Volume 1000 zł
Nici Liftingujące
Nici First Lift Barb 4D
550 zł za szt.
( zastosowano 2 szt. nici na każdą stronę )
Emervel Deep 1000 zł
4. Wrażenia po metamorfozie

Pani Dorota była bardzo zadowolona z przebiegu metamorfozy. Na początku szczególnie cieszyła ją możliwość delikatnego powiększenia i poprawy symetrii ust, co było jej ogromnym marzeniem. Jednak po wszystkich zabiegach była pod dużym wrażeniem poprawy napięcia skóry i wygładzenia zmarszczek. Jak sama mówi, odmłodniała o co najmniej 10 lat.

Zobacz metamorfozy

Joanna, lat 48 Joanna, lat 48
Joanna, lat 48

Każda kobieta stara się zaakceptować pojawiające się zmiany na swojej twarzy wynikające z postępującego procesu starzenia się. Tak było również w przypadku Pani Joanny. Aby jednak poprawić swoją samoocenę i dobre samopoczucie postanowiła odmienić swój wygląd. Do metamorfoz przystąpiła z entuzjazmem i nadzieją, że od tej pory będzie się czuła pewniej i młodziej.

Dowiedz się więcej

Anna, lat 43

Pani Anna poświęciła się wychowaniu dwójki chorych dzieci. Córka Karolina zgłosiła swoja mamę do programu aby pomóc jej z problemem opadających powiek, który stanowił już nie tylko problem estetyczny ale również funkcjonalny, ograniczając jej pole widzenia. Pacjentka zgłosiła nam również ogólne pogorszenie wyglądu twarzy spowodowane procesem starzenia.

Dowiedz się więcej
Anna, lat 43 Anna, lat 43

Pani Joanna, lat 44 Pani Joanna, lat 44
Pani Joanna, lat 44

Kochający syn Damian zgłosił mamę do Kliniki aby spełnić jej najskrytsze marzenia. Marzeniem naszej pacjentki, która kilka lat temu wygrała walkę z nowotworem piersi i przeżyła dodatkowo odejście męża było odzyskać młody wygląd twarzy.

Dowiedz się więcej

Daria, lat 41

Pani Daria niedawno straciła na wadze prawie 30kg. Aktywny tryb życia pozwolił jej utrzymać dobrą kondycję ciała, ale niestety cały proces odbił się na stanie skóry twarzy, która straciła jędrność i blask. Pojawiające się stopniowo pierwsze oznaki upływającego czasu sprawiły również, że twarz utraciła wyraźny owal i nabrała smutnego wyrazu. Pani Daria chciała powrócić do młodszego i bardziej promiennego wyglądu.

Dowiedz się więcej
Daria, lat 41 Daria, lat 41

Daria, lat 40 Daria, lat 40
Daria, lat 40

Każda dekada życia zmusza do podsumowań. Tak było również w przypadku pani Darii, która na 40. urodziny postanowiła sama zrobić sobie prezent i zmienić coś w swoim wyglądzie. Upływający rok był dla niej rewolucyjny, zamiana pracy, założenie własnej firmy i okrągłe urodziny spowodowały, że zapragnęła również zmian w swoim wyglądzie. Pani Daria zauważyła, że z biegiem czasy skóra twarzy utraciła jędrność, pojawiły się zmarszczki. Przeprowadzane zabiegi były dla niej okazją na uzyskanie naturalnego, zrelaksowanego i promiennego wyglądu.

Dowiedz się więcej

Izabela, lat 47

Pani Izabela przeszła podwójną mastektomię a chemioterapia zniszczyła jej twarz i zęby. Siostra Pani Izabeli zmarła w wieku 27 lat na raka mózgu. Kobieta została rodziną zastępczą dla dwójki dzieci zmarłej siostry. Jest Prezesem Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek. Do naszego programu zgłosiła ją córka Justyna, która marzyła aby mama odzyskała piękny i zdrowy uśmiech a jej cera była piękna i promienna.

Dowiedz się więcej
Izabela, lat 47 Izabela, lat 47

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48