PL EN

Metamorfoza Joanna

Joanna, lat 48
Przed i Po

Każda kobieta stara się zaakceptować pojawiające się zmiany na swojej twarzy wynikające z postępującego procesu starzenia się. Tak było również w przypadku Pani Joanny. Aby jednak poprawić swoją samoocenę i dobre samopoczucie postanowiła odmienić swój wygląd. Do metamorfoz przystąpiła z entuzjazmem i nadzieją, że od tej pory będzie się czuła pewniej i młodziej.

1. Przeprowadzone zabiegi
Rasurfacing laserem CO2
Wypełnienie policzków Restylane Emervel Volume
Zmniejszenie worków pod oczami Emervel Deep
Rewitalizacja czerwieni wargowej Emervel Lips
Zniwelowanie tzw. “kruzych łapek” toksyną botulinową - 1 okolica

Metamorfoza pani Joanny została przeprowadzona w klinice ESTELL przez dr Katarzynę Rudolf-Urasińską, lekarza medycyny estetycznej. Największymi zmartwieniami pacjentki były pojawiające się zmarszczki wokół oczu, worki pod oczami oraz utrata jędrności skóry i owalu twarzy.

  • Przeprowadzone zabiegi
  • Przeprowadzone zabiegi
  • Przeprowadzone zabiegi
2. Jak przebiega terapia?

Wraz z wiekiem twarz zaczyna tracić młodzieńczy owal, tak stało się również w przypadku pani Joanny. Na samym początku metamorfozy pani Joanna miała wykonany resurfacing twarzy i szyi laserem CO2. Celem zabiegu jest pobudzenie procesów naprawczych w skórze, co skutkuje poprawą jędrności i napięcia.

Aby nadać twarzy objętości, dr Rudolf-Urasińska zastosowała wypełnienie policzków preparatem Emervel Voluma. Dużym problemem były również worki pod oczami, które sprawiały wrażenie, jakby pacjentka była zmęczona lub niewyspana. Podczas konsultacji okazało się, że są to przepukliny dolnych powiek, czyli nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej, kwalifikujący się do zabiegu chirurgicznego. Jednak, aby problem ukryć, zastosowano wypełnienie kwasem hialuronowym Emervel Deep. Preparat ten spowodował, że charakterystyczna “dolina łez” uległa spłyceniu, dzięki czemu jest teraz mniej widoczna.

W okolice pojawiających się kurzych łapek zastosowano toksynę botulinową, która sprawiła, że uzyskano efekt “otwartego oka”.

Metamorfozę zwieńczyła rewitalizacja czerwieni wargowej ust preparatem Emervel Lips polegająca na subtelnym podaniu kwasu hialuronowego posiadającego właściwości silnie nawilżające. Wypełniacz nawilżył usta oraz spowodował, że zniknęły z nich poprzeczne załamania.

3. Etapy terapii

Etap I

nazwa zabiegu: czas trwania cena
Resurfacing laserem CO2 60 min 2100 zł

Etap II

nazwa zabiegu: czas trwania cena
Wypełnienie policzków Restylane
Emervel Volume
90 min 1000 zł
Zmniejszenie worków pod oczami Emervel Deep 1000 zł
Rewitalizacja czerwieni wargowej Emervel Lips 1000 zł
Zniwelowanie tzw. “kurzych łapek” toksyną
botulinową - 1 okolica
1000 zł
4. Wrażenia po metamorfozie

Przeprowadzone zabiegi nie były bolesne. Pani Joanna była pod wrażeniem niskiej inwazyjności zabiegów i natychmiastowych zmian, jakie zaszły w jej wyglądzie. Od samego początku była zadowolona z efektów i cieszyła się, że zdecydowała się na ten krok

Zobacz metamorfozy

Anna, lat 43 Anna, lat 43
Anna, lat 43

Pani Anna poświęciła się wychowaniu dwójki chorych dzieci. Córka Karolina zgłosiła swoja mamę do programu aby pomóc jej z problemem opadających powiek, który stanowił już nie tylko problem estetyczny ale również funkcjonalny, ograniczając jej pole widzenia. Pacjentka zgłosiła nam również ogólne pogorszenie wyglądu twarzy spowodowane procesem starzenia.

Dowiedz się więcej

Pani Joanna, lat 44

Kochający syn Damian zgłosił mamę do Kliniki aby spełnić jej najskrytsze marzenia. Marzeniem naszej pacjentki, która kilka lat temu wygrała walkę z nowotworem piersi i przeżyła dodatkowo odejście męża było odzyskać młody wygląd twarzy.

Dowiedz się więcej
Pani Joanna, lat 44 Pani Joanna, lat 44

Daria, lat 41 Daria, lat 41
Daria, lat 41

Pani Daria niedawno straciła na wadze prawie 30kg. Aktywny tryb życia pozwolił jej utrzymać dobrą kondycję ciała, ale niestety cały proces odbił się na stanie skóry twarzy, która straciła jędrność i blask. Pojawiające się stopniowo pierwsze oznaki upływającego czasu sprawiły również, że twarz utraciła wyraźny owal i nabrała smutnego wyrazu. Pani Daria chciała powrócić do młodszego i bardziej promiennego wyglądu.

Dowiedz się więcej

Daria, lat 40

Każda dekada życia zmusza do podsumowań. Tak było również w przypadku pani Darii, która na 40. urodziny postanowiła sama zrobić sobie prezent i zmienić coś w swoim wyglądzie. Upływający rok był dla niej rewolucyjny, zamiana pracy, założenie własnej firmy i okrągłe urodziny spowodowały, że zapragnęła również zmian w swoim wyglądzie. Pani Daria zauważyła, że z biegiem czasy skóra twarzy utraciła jędrność, pojawiły się zmarszczki. Przeprowadzane zabiegi były dla niej okazją na uzyskanie naturalnego, zrelaksowanego i promiennego wyglądu.

Dowiedz się więcej
Daria, lat 40 Daria, lat 40

Dorota, lat 45 Dorota, lat 45
Dorota, lat 45

Pani Dorota od dłuższego czasu chciała oddać się w ręcę specjalisty medycyny estetycznej. Patrząc na swoje zdjęcia widziała wiele rzeczy, z których nie była zadowolona. Szczególną uwagę zwracała na utracony owal twarzy, zmarszczki i asymetryczne usta.

Dowiedz się więcej

Izabela, lat 47

Pani Izabela przeszła podwójną mastektomię a chemioterapia zniszczyła jej twarz i zęby. Siostra Pani Izabeli zmarła w wieku 27 lat na raka mózgu. Kobieta została rodziną zastępczą dla dwójki dzieci zmarłej siostry. Jest Prezesem Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek. Do naszego programu zgłosiła ją córka Justyna, która marzyła aby mama odzyskała piękny i zdrowy uśmiech a jej cera była piękna i promienna.

Dowiedz się więcej
Izabela, lat 47 Izabela, lat 47

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48