PL EN

Metamorfoza Pani Anny

Anna, lat 43
Przed i Po

Pani Anna poświęciła się wychowaniu dwójki chorych dzieci. Córka Karolina zgłosiła swoja mamę do programu aby pomóc jej z problemem opadających powiek, który stanowił już nie tylko problem estetyczny ale również funkcjonalny, ograniczając jej pole widzenia. Pacjentka zgłosiła nam również ogólne pogorszenie wyglądu twarzy spowodowane procesem starzenia.

1. Przeprowadzone zabiegi
Modelowanie twarzy przy użyciu nici liftingujących
Wypełnienie doliny łez/likwidacja cieni pod oczami kwasem hialuronowym
Wolumetria twarzy (modelowanie i nadanie objętości) kwasem hialuronowym
Blefaroplastyka powiek górnych

 

Metamorfoza Pani Anny została przeprowadzona przez kierownika medycznego Kliniki ESTELL dr. n. med. Krzysztofa Jakubowskiego oraz chirurga plastyka dr. n. med. Kamila Pietrasika. Zabiegi miały na celu odmłodzenie i wygładzenie zmarszczek, zminimalizowanie widocznych cieni pod oczami. Likwidację postarzających rys twarzy.

2. Jak przebiega terapia?

Z wiekiem skóra Pani Anny straciła jędrność i elastyczność. Widoczne to było zwłaszcza w okolicach oczu gdzie pojawił się problem opadających powiek górnych. W pierwszym etapie zostały wykonane zabiegi z zastosowaniem Nici PDO na okolice czoła. Dzięki temu zredukowane zostały zmarszczki i bruzdy w tej okolicy a ponadto ta część twarzy została zliftingowana a brwi uniesione. W trakcie tej samej wizyty pacjentka miała wykonane wypełnienie doliny łez co w rezultacie zredukowało obrzęki i zasinienia w okolicy oczu. Dzięki tym dwóm zabiegom pacjentka odzyskała świeże spojrzenie, okolica oczu wygląda promiennie.

Kolejnym krokiem była blefaroplastyka czyli chirurgiczna plastyka powieki górnej. Celem operacji było usunięcie nadmiaru skóry na oraz uzyskanie ładnego, młodego wyglądu oka. Zabieg polega na wycięciu fragmentu powieki w miejscu jej zgięcia i usunięciu nadmiaru skóry, rozciągniętej części mięśnia oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej, dzięki czemu górna część powieki ulega znacznemu pogłębieniu. Nacięcia wykonane podczas zabiegu są praktycznie niewidoczne. Zabieg kończy się zamknięciem ran za pomocą delikatnych szwów. Na koniec pacjentka miała wykonany zabieg redukcji zmarszczek w okolicy ust tzw. marionetek. Zabieg polegał na iniekcyjnym podaniu preparatu z kwasem hialuronowym, który poprawił gęstość skóry w tej okolicy, poprawił jej napięcie i elastyczność.

3. Etapy terapii

Etap I

nazwa zabiegu: czas trwania cena
Nici PDO -zabieg z zastosowaniem nici na okolicę czołową w celu odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek 60 min 2000 zł

Etap II

nazwa zabiegu: czas trwania cena
Wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym 30 min 1000 zł
Wolumetria twarzy (modelowanie i nadanie objętości) kwasem hialuronowym 30 min 1000 zł

Etap III

nazwa zabiegu: czas trwania cena
Blefaroplastyką - chirurgiczna korekcja powiek górnych 120 min 4500 zł
4. Wrażenia po metamorfozie

Cała terapia Pani Anny odbyła się w ciągu 3 wizyt w klinice. Pacjentka dzięki przeprowadzonym zabiegom odzyskała młody, zdrowy wygląd oraz odzyskała normalne pole widzenia!

Zobacz metamorfozy

Joanna, lat 48 Joanna, lat 48
Joanna, lat 48

Każda kobieta stara się zaakceptować pojawiające się zmiany na swojej twarzy wynikające z postępującego procesu starzenia się. Tak było również w przypadku Pani Joanny. Aby jednak poprawić swoją samoocenę i dobre samopoczucie postanowiła odmienić swój wygląd. Do metamorfoz przystąpiła z entuzjazmem i nadzieją, że od tej pory będzie się czuła pewniej i młodziej.

Dowiedz się więcej

Pani Joanna, lat 44

Kochający syn Damian zgłosił mamę do Kliniki aby spełnić jej najskrytsze marzenia. Marzeniem naszej pacjentki, która kilka lat temu wygrała walkę z nowotworem piersi i przeżyła dodatkowo odejście męża było odzyskać młody wygląd twarzy.

Dowiedz się więcej
Pani Joanna, lat 44 Pani Joanna, lat 44

Daria, lat 41 Daria, lat 41
Daria, lat 41

Pani Daria niedawno straciła na wadze prawie 30kg. Aktywny tryb życia pozwolił jej utrzymać dobrą kondycję ciała, ale niestety cały proces odbił się na stanie skóry twarzy, która straciła jędrność i blask. Pojawiające się stopniowo pierwsze oznaki upływającego czasu sprawiły również, że twarz utraciła wyraźny owal i nabrała smutnego wyrazu. Pani Daria chciała powrócić do młodszego i bardziej promiennego wyglądu.

Dowiedz się więcej

Daria, lat 40

Każda dekada życia zmusza do podsumowań. Tak było również w przypadku pani Darii, która na 40. urodziny postanowiła sama zrobić sobie prezent i zmienić coś w swoim wyglądzie. Upływający rok był dla niej rewolucyjny, zamiana pracy, założenie własnej firmy i okrągłe urodziny spowodowały, że zapragnęła również zmian w swoim wyglądzie. Pani Daria zauważyła, że z biegiem czasy skóra twarzy utraciła jędrność, pojawiły się zmarszczki. Przeprowadzane zabiegi były dla niej okazją na uzyskanie naturalnego, zrelaksowanego i promiennego wyglądu.

Dowiedz się więcej
Daria, lat 40 Daria, lat 40

Dorota, lat 45 Dorota, lat 45
Dorota, lat 45

Pani Dorota od dłuższego czasu chciała oddać się w ręcę specjalisty medycyny estetycznej. Patrząc na swoje zdjęcia widziała wiele rzeczy, z których nie była zadowolona. Szczególną uwagę zwracała na utracony owal twarzy, zmarszczki i asymetryczne usta.

Dowiedz się więcej

Izabela, lat 47

Pani Izabela przeszła podwójną mastektomię a chemioterapia zniszczyła jej twarz i zęby. Siostra Pani Izabeli zmarła w wieku 27 lat na raka mózgu. Kobieta została rodziną zastępczą dla dwójki dzieci zmarłej siostry. Jest Prezesem Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek. Do naszego programu zgłosiła ją córka Justyna, która marzyła aby mama odzyskała piękny i zdrowy uśmiech a jej cera była piękna i promienna.

Dowiedz się więcej
Izabela, lat 47 Izabela, lat 47

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48