PL EN

Modelowanie ust kwasem hialuronowym - powiększanie, modelowanie, poprawa kształtu

Opis usługi

Wypełnianie i modelowanie ust należy do pierwszej trójki najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Ładne, pełne i proporcjonale usta dodadzą urody każdej kobiecie. Usta, podobnie jak zgrabna sylwetka, stanowią atrybut kobiecego piękna. Wykorzystanie preparatów na bazie kwasu hialuronowego jest najskuteczniejszym jak również najszybszym sposobem pozwalającym na poprawę wyglądu ust poprzez ich wymodelowanie, powiększenie oraz poprawę nawilżenia.

Efekty zabiegu: Bardzo dobre efekty takich zabiegów uzyskuje się przy korekcji warg zbyt wąskich, asymetrycznych, oraz o opadających kącikach. Po zakończeniu zabiegu usta są znakomicie nawilżone, odzyskują swój naturalny kolor oraz pierwotną jędrność. Powiększanie, wymodelowanie ust sprawia, że wokół nich znikają drobne zmarszczki, dzięki czemu możliwy jest do osiągnięcia efekt odmłodzenia całej twarzy. 

Wskazania do zabiegu: Zabieg ten może być wykonywany niezależnie od wieku pacjenta. Powiększanie/modelowanie ust polecamy osobom o wrodzonych lub nabytych zniekształceniach, jak również niezadowolonym z ich naturalnego wyglądu.

Zalecana częstotliwość: Rezultaty są widoczne od razu po zabiegu i mogą utrzymywać się od 6 miesięcy nawet do roku. Sam zabieg jest względnie bezbolesny i może ale nie musi być przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym z zastosowaniem kremów znieczulających. Bezpośrednio po wstrzyknięciu preparatu mogą pojawić się siniaczki. U niektórych osób usta mogą być nabrzmiałe przez 1-2 dni, ale jest to sprawa bardzo indywidualna.                    

W naszej klinice proponujemy szeroką gamę preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Dzięki temu, lekarz ma swobodę w doborze odpowiedniego dla pacjenta preparatu, przez co może zapewnić uzyskanie najbardziej optymalnych efektów zabiegowych. Ilość zużytego preparatu jest indywidualną kwestią i zależy od rozległości obszaru jaki będzie wypełniany.

Cena zabiegu od:
od 1500 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

  • ciąża, okres karmienia piersią,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • niewyrównana cukrzyca,
  • tendencje do powstawania bliznowców,
  • aktywne zakażenia okolicy zabiegu,
  • choroba nowotworowa,
  • infekcje wirusowe (opryszczka),
  • choroby drobnoustrojowe (np. katar),
  • gorączka.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

usta

Czas trwania zabiegu

20-30 minut

Telefon

22 431 36 66