PL EN

O nas

Piękno otoczone profesjonalną opieką

MISJA

Jako Klinika Medycyny Estetycznej, chcemy wspólnie dbać o wewnętrzne i zewnętrzne piękno naszych pacjentów, na pierwszym miejscu stawiając zawsze ich komfort i osobiste priorytety. Pomagamy każdemu z nich zrealizować marzenia oraz dążyć do pożądanych zmian, ale również utrzymać życiową równowagę i zachować swój indywidualizm. Naszej pracy poświęcamy się z pasją i autentyczną troską o każdego z naszych pacjentów.

WIZJA

Dążenie do doskonałości i ciągły rozwój to cele jakie sobie stawiamy. Naszą wizją jest stworzenie miejsca cieszącego się powszechnym zaufaniem, tak aby dla naszych pacjentów chcących wydobyć swoje osobiste piękno, była ona pierwszym i naturalnym wyborem. Wierzymy, że osiągniemy ten cel poprzez nasze podejście do pacjenta - w pełni profesjonalne, lecz zarazem oparte na empatii oraz zaufaniu wynikającym z gwarancji bezpieczeństwa wszystkich prowadzonych przez nas zabiegów.

MANIFEST

Wierzymy w Twoje piękno i w to, że zasługujesz na to, aby czuć się dobrze we własnej skórze. Zależy nam na Tobie i dlatego będziemy Cię wspierać we wszystkich Twoich wyborach oraz służyć profesjonalną i odpowiedzialną opieką. 

BEATA KRAKOWSKA

Menager Generalny Estell

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzania. Twórca marki Estell. Od ponad 15 lat pełni funkcje menadżerskie. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu placówek medycznych. Stworzyła i odpowiada za realizacje strategii dla Kliniki której celem jest to, aby każdy pacjent Estell mógł spełnić swoje marzenia o pięknym i młodym wyglądzie w sposób bezpieczny medycznie i komfortowy.

DR N. MED. KRZYSZTOF JAKUBOWSKI

Dr n. medycznych Krzysztof Jakubowski
Konsultant Medyczny Estell

Specjalista z zakresu Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej, Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej

Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej. Ukończył Pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej.

ESTELL to:

 

  • Doświadczona kadra medyczna
  • Najnowocześniejsze technologie
  • Wysoka jakość - tylko certyfikowane materiały
  • Należymy do ogólnopolskiej sieci przychodni ENEL-MED, posiadamy własne zaplecze medyczne: szpitale i przychodnie wieloprofilowe
  • Bezpieczeństwo medyczne gwarantowane przez ENEL-MED