PL EN

Polecane zabiegi

Laserowe trwałe usuwanie owłosienia

Zabieg polega na naświetlaniu wybranych partii ciała lub twarzy. Laser diodowy emituje wiązkę światła, która jest pochłaniana przez barwnik włosa. Prowadzi to do zniszczenia jego cebulki. Na laser reagują jedynie te włosy, które znajdują się w fazie wzrostu. Stanowią one ok. 30% widocznego owłosienia. Z tego względu konieczne jest wykonanie minimum dwóch kolejnych zabiegów w odstępie ok. miesiąca. W tym czasie pozostałe włosy będące w fazie zaniku i spoczynku wchodzą w fazę wzrostu i mogą zareagować na działanie światła. tła. 

Ulthera lifting bez skalpela

ULTHERA nie ma odpowiednika wśród dotychczas znanych rozwiązań estetycznych. Dzięki jej zastosowaniu uzyskujemy rezultaty porównywalne jedynie z tymi, które zapewnia chirurgia plastyczna.

Zabieg pielęgnacyjny INTRACEUTICALS

Przebój w kosmetologii i zabieg gwiazd: korzystają z niego Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, Fergie i Justin Timberlake. Zabieg bazuje na technologii hiperbarycznego tlenu. Wykorzystując infuzję wprowadzane są w skórę skoncetrowane składniki aktywne. To pierwszy krok w transformacji Twojej skóry.

Wypełnianie zmarszczek

Zastosowanie preparatów na bazie kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej jest bardzo szerokie. Dzięki temu, że preparaty z jego zawartością zbliżone są do kwasu zawartego w ludzkim ciele zabiegi te są bezpieczne dla organizmu i niezwykle skuteczne.

Mezoterapia igłowa preparat z osocza bogatopłytkowego

Zabiegi te są niezwykle bezpieczne, osocze nie wywołuje bowiem skutków ubocznych – pacjent korzysta z zasobów własnego organizmu. Pierwszym etapem kuracji jest pobranie ok. 20 ml krwi, umieszczenie jej w specjalnej probówce i odwirowanie. Ponieważ składniki krwi mają różny ciężar, przy odwirowaniu następuje jej rozwarstwienie. Czerwone krwinki są cięższe i opadają na dno, w górnej warstwie pozostaje płyn z płytkami krwi. Osocze nazywa się bogatopłytkowym ponieważ po odwirowaniu stężenie płytek krwi jest w nim bardzo duże. Uzyskany płyn aplikowany jest przy użyciu techniki mezoterapii, a więc powierzchniowo do skóry za pomocą igły. Dzięki dodatkowi chlorku wapnia płytki krwi aktywują się od razu po wstrzyknięciu. Cała procedura trwa ok. 10–15 minut.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48