Hydroliftingująca mezoterapia igłowa

O zabiegu

Mezoterapia hydroliftingująca to zabieg polegający na iniekcji w określone partie skóry dopasowanego do potrzeb pacjenta koktajlu na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Zabieg ma silne działanie nawilżające oraz napinające. Wykonujemy go w naszej klinice Estell.

Mezoterapia hydroliftingująca – co to jest

Mezoterapia to zabieg, który polega na podaniu w skórę, w formie iniekcji, preparatu dopasowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta, zawierającego różnego rodzaju substancje aktywne, witaminy, aminokwasy itp. Działa on bardzo efektywnie, powodując zagęszczenie skóry i poprawę jej napięcia.

Jedną z odmian zabiegu jest mezoterapia hydroliftingująca – polega na podaniu preparatu będącego połączeniem kwasu hialuronowego z hydroksyapatytem wapnia. Ulega on szybkiej degradacji w skórze, dzięki czemu powoduje spektakularne napięcie tkanek oraz ich bardzo silne nawilżenie. W klinice Estell mezoterapia hydroliftingująca wykonywana jest przy użyciu preparatów Neauvia Hydrodeluxe, Jevederm Hydrate oraz M HA 18 + NCTF (Hydrabooster).

Mezoterapia hydroliftingująca – przebieg

Mezoterapia hydroliftingująca nie jest skomplikowanym zabiegiem – trwa około 20-30 minut. Skóra jest najpierw oczyszczana i dezynfekowana, można na nią również nałożyć krem znieczulający, choć nie jest to konieczność.

Następnie specjalista, poprzez iniekcję jednorazową strzykawką lub specjalną kaniulą, wprowadza w określone partie twarzy wybrany preparat. Od razu po zakończeniu zabiegu można opuścić klinikę.

Mezoterapia hydroliftingująca – zalecenia po zabiegu

Mezoterapia hydroliftingująca nie wymaga rekonwalescencji. Od razu po zabiegu można wrócić do normalnych aktywności. Oczywiście warto pamiętać, że skóra w miejscu iniekcji może być przez kilka dni zaczerwieniona, obrzęknięta, może się pojawić siniak. W takich sytuacjach można sięgnąć po krem regenerujący albo zimne okłady.

Mezoterapia hydroliftingująca – efekty

Efekty w postaci doskonałego nawilżenia skóry, poprawy jej jędrności, elastyczności i gęstości oraz redukcji drobnych zmarszczek widoczne są już po jednym zabiegu. Zaleca się jednak wykonanie ich w serii – 4 procedur co 3 tygodnie. Mezoterapia hydroliftingująca może być również wykonana w obrębie szyi oraz dekoltu. Efekty utrzymują się do 12 miesięcy.

Wskazania

 • silne przesuszenie i odwodnienie skóry,
 • wiotkość skóry, utrata napięcia i elastyczności,
 • zmarszczki i bruzdy,
 • nieestetyczny, szary odcień skóry,
 • obecność blizn potrądzikowych.

Przeciwskazania

 • ciążę i okres karmienia,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • choroby nowotworowe,
 • aktywne infekcje i stany zapalne skóry (opryszczka),
 • gorączkę,
 • przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi.

Formularz kontaktowy


  [rozwiń]
  [rozwiń]
  [rozwiń]

  Adress

  ul. Bielańska 12,
  00-085 Warszawa

  Godziny Pracy

  pn-pt: 9:00-21:00,
  sob.: 9-18:00

  Telefon

  pokaż numer 22 431 36 66

  Mail

  pokaż mail info@estell.pl

  Adress

  ul. Okopowa 58/72,
  01-042 Warszawa

  Godziny Pracy

  pn-pt: 8:00-21:00,
  sob.: 9:00-18:00

  Telefon

  pokaż numer 22 431 36 66

  Mail

  pokaż mail info@estell.pl

  Adress

  ul. Burakowska 14,
  01-066 Warszawa
  wejście od Al. Jana Pawła II

  Godziny Pracy

  pn-pt: 8:00-21:00,
  sob.: 9-18:00

  Telefon

  pokaż numer 22 431 36 66

  Mail

  pokaż mail info@estell.pl