PL EN

INTRACEUTICALS- dotlenienie, regeneracja i nawilżenie skóry, wyrównanie kolorytu skóry

Opis usługi

Zabieg Intraceuticals to przebój w kosmetologii zwany zabiegiem gwiazd. Korzystają z niego m.in.  Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, Fergie i Justin Timberlake.
Zabieg bazuje na technologii hiperbarycznego tlenu. Wykorzystując infuzję, wprowadzane są w skórę skoncetrowane składniki aktywne. To pierwszy krok w transformacji Twojej skóry. Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi oraz wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia i utrzymywać ją w skórze na dłużej. Dla skóry z przebarwieniami szczególnie polecany jest zabieg Intraceuticals Opulence.

Efekty zabiegu: Skóra po zabiegu jest rozjaśniona, a przebarwienia zredukowane. Zabieg doskonale niweluje oznaki starzenia, zmarszczki, linie, brak napięcia, utratę jędrności, poluźnienie.Utrzymuje odpowiednie nawodnienie oraz gęstość skóry.

Wskazania do zabiegu: Zabieg polecany szczególnie dla skór z nierównomierną pigmentacją, przebarwieniami i plamami.

Zalecana częstotliwość: Program kuracji Intraceuticals obejmuje serię  czterech-sześciu zabiegów wykonywanych raz w tygodniu i może być powtarzany dwa razy w roku. Pojedynczy zabieg warto wykonywać przed szczególnymi wydarzeniami, w celu szybkiej rewitalizacji i odświeżenia skóry. W zależności od potrzeb i wymagań klientki proponujemy wykonanie samodzielnego zabiegu lub połączenie z innymi zabiegami redukującymi przebarwienia.


 

 

Cena zabiegu od:
twarz/szyja/dekolt 600 zł
zabieg wzmocniony o dodatkową ampułkę twarz/szyja/dekolt 650 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

  • alergie skórne,
  • stany zapalne skóry,
  • łuszczyca w obszarze zabiegowym,
  • opryszczka.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

kosmetolog

Obszar zabiegu

twarz, szyja, dekolt

Czas trwania zabiegu

60 min

Telefon

22 431 36 66