JUVELOOK – biostymulacja twarzy

O zabiegu

Juvelook to jeden z zabiegów, który wykonywany jest, aby zredukować skutki procesów starzenia. Co to za zabieg? Na czym polega? I jakie są jego efekty?

Na czym polega i kiedy jest wykonywany zabieg Juvelook?

Kosmetologia i medycyna estetyczna są dziedzinami, które stale się rozwijają. Jest to odpowiedź na zmieniające się potrzeby rynku, pacjentów oraz pojawiające się nowe, coraz lepsze rozwiązania. Preparaty, jakie są wykorzystywane są stale unowocześniane i rozwijane, co pozwala osiągnąć naprawdę doskonały i co dla wielu osób najważniejsze – niesamowicie naturalny efekt.

Zabieg Juvelook to połączenie świetnych właściwości kwasu mlekowego w postaci polimeru D (PDLLA) oraz kwasu hialuronowego (HA). Jest to obecnie najsilniejsze połączenie substancji, wykorzystywanych podczas zabiegów mezoterapii jako stymulator tkankowy. Wykonywany najczęściej do rewitalizacji i odmłodzenia skóry twarzy, a także szyi, dekoltu czy dłoni. Jest to świetna bardzo skuteczna i przede wszystkim bezpieczna metoda na odmłodzenie okolicy oczu. Zabieg zredukuje zmarszczki w okolicach oczu i nada świeżego wyglądu tej okolicy.Doskonały do okolic trudno dostępnych, a jednocześnie bardzo wrażliwych, jak właśnie okolice oczu. Pozwala na wykonanie korekcji dolnej powieki czy wygładzenia tzw. doliny łez.

Zabieg polecany jest osobom, które chciałyby odmłodzić wygląd skóry w okolicach twarzy i szyi. Bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku gdy chcemy uzyskać efekt rozświetlenia i ujędrnienia skóry. Poza wygładzeniem zmarszczek połączenie polimeru D kwasu mlekowego i kwasu hialuronowego pozwalają uzyskać efekt trwałego napięcia skóry. Dzięki temu wygląda ona na doskonale odżywioną.

Juvelook – bezpieczeństwo zabiegu

Decydując się na wykonanie zabiegów odmładzających jednym z czynników, jakie brane są pod uwagę jest bezpieczeństwo. Połączenie polimeru D kwasu mlekowego oraz kwasu hialuronowego tworzy preparat, który dla pacjenta jest całkowicie bezpieczny. Oba preparaty powstają dzięki nowoczesnej technologii. Dzięki temu udało się wyeliminować problem związany z powstawaniem podskórnych grudek, który pojawiał się w przypadku stosowania wyłącznie samego PLLA. Obecnie medycyna dysponuje już licznymi badaniami, potwierdzającymi skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

Zalety zabiegu Juvelook

PDLLA wykorzystywany podczas zabiegu niesie ze sobą wiele zalet i korzyści. Przeprowadzony zabieg doskonale wpływa nie tylko na skuteczność, ale i trwałość. Bo doskonały wygląd na skórze utrzymuje się nawet od 24 do 30 miesięcy.

Juvelook pobudza skórę do produkcji kolagenu. Poprawa wyglądu skóry osiągana jest stopniowo, przez co wygląda wyjątkowo naturalnie.

Wykorzystywane w zabiegu preparaty nie migrują, dzięki czemu efekt jest wprost rewelacyjny!

Koszt zabiegu Juvelook

Zapobieganie starzenia się skóry twarzy, wiotczenia, a także wygładzenie zmarszczek i bruzd przy pomocy kwasu mlekowego z polimerem D i kwasu hialuronowego to wydatek rzędu 2500 zł.

Cennik

Juvelook - biostymulacja twarzy

Sprawdź

Formularz kontaktowy


  [rozwiń]
  [rozwiń]
  [rozwiń]

  Adress

  ul. Bielańska 12,
  00-085 Warszawa

  Godziny Pracy

  pn-pt: 9:00-21:00,
  sob.: 9-18:00

  Telefon

  pokaż numer 22 431 36 66

  Mail

  pokaż mail info@estell.pl

  Adress

  ul. Okopowa 58/72,
  01-042 Warszawa

  Godziny Pracy

  pn-pt: 8:00-21:00,
  sob.: 9:00-18:00

  Telefon

  pokaż numer 22 431 36 66

  Mail

  pokaż mail info@estell.pl

  Adress

  ul. Burakowska 14,
  01-066 Warszawa
  wejście od Al. Jana Pawła II

  Godziny Pracy

  pn-pt: 8:00-21:00,
  sob.: 9-18:00

  Telefon

  pokaż numer 22 431 36 66

  Mail

  pokaż mail info@estell.pl