PL EN

Klinika marzeń

KLINIKA MARZEŃ na TVNStyle

Doświadczeni lekarze, sprzęt najwyższej jakości oraz zaangażowanie i empatia. Tak w kilku słowach można opisać „Klinikę Marzeń”, czyli program, w którym lekarze kliniki ESTELL oraz Kliniki Stomatologicznej ENEL-MED pomagają pacjentkom potrzebującym profesjonalnej pomocy w zakresie medycyny estetycznej.

Wiosenna odsłona programu biła rekordy popularności. Ogromny sukces Kliniki Marzeń, której premiera miała miejsce w maju tego roku zaowocowała II emisją programu.

W pierwszej serii programu poznaliśmy 8 wyjątkowych kobiet. Każda z nich miała za sobą ciężkie chwile, które zostawiły ślad na ich wyglądzie. Bohaterki nie zgłosiły się do programu samodzielnie, była to niespodzianka przygotowana przez ich najbliższych. Reakcja bohaterek pokazuje, że rozwiązanie problemów natury medyczno-estetycznych, to jeden z najpiękniejszych prezentów. Udział w „Klinice marzeń” pozwolił im na nowo odkryć swoją kobiecość i uwierzyć w siebie.

Metamorfozy:

ESTELL otoczyła pacjentki kompleksową i profesjonalną opieką tak aby w cudownej atmosferze mogły poddać się zabiegom, które na zawsze odmieniły ich życie i sprawiły, że odzyskały wiarę, że to co najlepsze jest jeszcze przed nimi. Spektakularne metamorfozy przeszły ich najśmielsze oczekiwania.

Sprawdź jak im pomogliśmy! Pomożemy i Tobie!

Odcinek 8

Pani Dominika lat 33

Panią Dominikę zgłosiła do nas wieloletnia przyjaciółka. Pani Dominika pragnęła pozbyć się bardzo dużych zmian po trądzikowych na twarzy. Jej skóra poza widocznymi bliznami po trądzikowymi była również nienaturalnie gruba, porowata. Na twarzy widoczne były bardzo głębokie bruzdy.

Wykonane zabiegi

Spektakularnym efektem, który uzyskaliśmy była znacząca redukcja blizn po trądzikowych oraz odnowienie skóry przez osiągnięcie zdecydowanie lepszej jej struktury i jakości. Pani Dominika wreszcie odzyskała młody wygląd. 

Odcinek 7

Pani Sandra lat 18

Mama Gabriela postanowiła zgłosić do programu swoją córkę Sandrę, której kompleksem były blizny potrądzikowe. Sandra była już wcześniej leczona z powodu trądziku o ciężkim przebiegu na twarzy. Skuteczne leczenie doustne pozwoliło pozbyć się aktywnej postaci choroby, jednakże pozostały liczne blizny i nierówności na twarzy. Pani Sandra nie mogła z powodu swojego defektu funkcjonować tak jak jej rówieśnicy. Wstydziła się poznawać nowych ludzi, nie miała chłopaka.

Wykonane zabiegi

W zakresie stomatologii:

W zakresie medycyny estetycznej:

 

W trakcie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej poznaliśmy drugie marzenie Sandry – śnieżnobiały uśmiech. Zaprosiliśmy zatem Sandrę do  Kliniki stomatologicznej Enel-Med w celu rozjaśnienia koloru uzębienia. Po serii zabiegów Sandra nie musiała już dłużej ukrywać swojej twarzy za włosami. Śnieżnobiały uśmiech, który na stale zagościł na jej twarzy i redukcja blizn sprawiły, że Sandra odzyskała radość i chęć do życia.

Odcinek 6

Pani Anna lat 43

Pani Anna poświęciła się wychowaniu dwójki chorych dzieci. Córka Karolina zgłosiła swoja mamę do programu aby pomóc jej z problemem opadających powiek, który stanowił już nie tylko problem estetyczny ale również funkcjonalny, ograniczając jej pole widzenia. Pacjentka zgłosiła nam również ogólne pogorszenie wyglądu twarzy spowodowane procesem starzenia.

Po przeprowadzeniu szczegółowej konsultacji i zebraniu wywiadu medycznego pacjentce wykonano leczenie kilku etapowe mające na celu  zlikwidowanie opadających powiek jak również odmłodzenie wyglądu twarzy.

Wykonane zabiegi

Cała terapia Pani Anny odbyła się w ciągu 3 wizyt w klinice. Pacjentka dzięki przeprowadzonym zabiegom odzyskała młody, zdrowy wygląd oraz odzyskała normalne pole widzenia!

Odcinek 5

Pani Agnieszka lat 27

Panią Agnieszkę, która po ciężkich przeżyciach przeniosła się wraz z dziećmi do domu samotnej matki, do programu zgłosiła znajoma. Pani Agnieszka zmagała się z bardzo dużymi rozstępami na brzuchu, które były pozostałością po przebytych trzech ciążach.

Wykonane zabiegi

 

Cała terapia Pani Agnieszki odbyła się w ciągu 3 miesięcy. Pacjentka zauważyła u siebie znaczną redukcję rozstępów oraz ujędrnioną, odmłodzoną skórę brzucha. Odzyskała radość z wyglądu swojego ciała i spełniło się jej najskrytsze marzenie.

Odcinek 4

Pani Joanna lat 44

Kochający syn Damian zgłosił mamę do Kliniki aby spełnić jej najskrytsze marzenia. Marzeniem naszej pacjentki, która kilka lat temu wygrała walkę z nowotworem piersi i przeżyła dodatkowo odejście męża było odzyskać młody wygląd twarzy.

Wykonane zabiegi

Przeżycia spowodowane chorobą nauczyły Panią Joannę, jak bardzo należy cieszyć się życiem i jak jest ono cenne. Została instruktorką Zumby dla kobiet chorych na raka i osób starszych, angażuje się bardzo czynnie w organizacji onkocafe. My przywróciliśmy blask jej twarzy i wydobyliśmy piękno, które na co dzień skrywała w sobie. Efekty zabiegów przeszły najśmielsze oczekiwania pani Joanny, która cieszy się jędrną, elastyczną, wypełnioną i zregenerowaną skórą.

Odcinek 3

Pani Joanna lat 33

Pani Joannę do Kliniki zgłosił przyjaciel w imieniu męża - marynarza, który chciał jej pomóc pozbyć się problemu nietrzymania moczu, który był na tyle nasilony, że uniemożliwiał jej normalne funkcjonowanie. To było marzenie życia pani Joanny, która chciała móc cieszyć się nim w pełni i ze spokojem chodzić na długie spacery ze swoim synkiem.

Wykonane zabiegi

 

Po serii zabiegów pani Joanna mogła „cieszyć się drugim życiem”. Odzyskała młody wygląd i radość życia. Pozbyła się wstydliwego problemu, który „spędzał jej sen z powiek” a na jej twarzy wreszcie zagościł uśmiech.

Odcinek 2

Pani Izabela lat 47

Pani Izabela przeszła podwójną mastektomię a chemioterapia zniszczyła jej twarz i zęby. Siostra Pani Izabeli zmarła w wieku 27 lat na raka mózgu. Kobieta została rodziną zastępczą dla dwójki dzieci zmarłej siostry. Jest Prezesem Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek. Do naszego programu zgłosiła ją córka Justyna, która marzyła aby mama odzyskała piękny i zdrowy uśmiech a jej cera była piękna i promienna.

W zakresie stomatologii:

 

W zakresie medycyny estetycznej:

Swoją metamorfozę Pani Izabella rozpoczęła od kompleksowego leczenia stomatologicznego aby następnie przejść serię zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Pani Izabeli przywróciliśmy piękny, młody i zdrowy wygląd twarzy oraz podarowaliśmy pełny i śnieżnobiały uśmiech. Jak sama przyznała: „wyglądam tak, jakby czas się cofnął o kilkanaście lat.”

Odcinek 1

Pani Justyna lat 42

Pan Grzegorz, były saper na misji w Afganistanie, prywatny detektyw obecnie, postanowił zgłosić do programu swoją żonę pragnąc zrobić jej niespodziankę. Pani Justyna, ciężko przeżyła utratę upragnionej córki. W efekcie zmagała się też z problemem podkrążonych i zapadniętych oczodołów, zmarszczkami na twarzy oraz estetyką uzębienia.

W zakresie stomatologii:

W zakresie medycyny estetycznej:

Spełniliśmy oba marzenia pani Justyny, której przywróciliśmy zdrowy i młodszy wygląd twarzy oraz podarowaliśmy przepiękny, biały, hollywoodzki” uśmiech, którym może cieszyć się przez długie lata.

Zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48