PL EN

Laseroterapia laserem frakcyjnym ALMA HARMONY - frakcyjny resurfacing , intensywne złuszczenie, regeneracja i poprawa kondycji skóry, redukcja zmarszczek i przebarwień

Opis usługi

Zabiegi resurfacingu laserowego stosowane są do trwałej i całkowitej regeneracji skóry  oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Mogą być stosowane na  całej twarzy, okolicach oczu wraz z powiekami, szyi, dekolcie i dłoniach. Laser swoim działaniem powoduje stworzenie kilkudziesięciu albo nawet kilkuset malutkich uszkodzeń otoczonych zdrową skórą, nie poddanych działaniu lasera. Dzieki temu skóra szybciej się regeneruje i stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny. Oprócz tego zagęszcza się cera, wytwarza się kontrolowane nagrzewanie skóry powodując wzmocnienie efektu odmłodzenia. Laser Alma Harmony  jest jednym z najnowocześniejszych na świecie systemów laserowych. Wyposażony w specjalną głowicę iPixel Er:YAG  znajduje zastosowanie nie tylko w zabiegach resurfacingu, ale również odmłodzenia skóry, likwidacji zmarszczek oraz blizn. Działanie lasera iPixel er:YAG jest bardzo zbliżone do działania lasera frakcyjnego CO2. Różni się głębokością wnikania wiązki światła, a o tym który laser najskuteczniej zadziała na dany problem decyduje lekarz podczas konsultacji.Optyka soczewki lasera frakcyjnego wnika w głąb skóry na 15-20% jej obszaru i działając selektywnie na wybrane partie nie narusza zdrowych tkanek. Tworzy termiczne sekwencje na zaprogramowanych obszarach poprzez mikrouszkodzenia, które stają się powodem odbudowy międzykomórkowej, co doprowadza do powstawania nowej, zdrowej struktury komórek u pacjenta, a w efekcie redukcję niedoskonałości i poprawę stanu skóry. Mikrouszkodzenia szybko się goją, następuje szybsza i bardziej aktywna produkcja kolagenu, którego pozytywne działanie pacjent odczuwa przez wiele miesięcy po zabiegu. Zabieg z laserem frakcyjnym Harmony jest bezpieczny i nie wymaga znieczulenia. Technologia Pixel pozwala dobrać odpowiedni wzór sekwencji dla potrzeb konkretnego pacjenta.

Efekt zabiegu:

 • odmłodzenie skóry,,
 • poprawa gęstości i jędrności skóry,
 • redukcja blizn, zmarszczek, powiększonych porów,
 • niwelowanie przebarwień i uszkodzeń posłonecznych,
 • ujednolicenie kolorytu,
 • odświeżenie skóry.

Wskazania do zabiegu: zasinienia pod oczami, rozszerzone ujścia mieszków włosowych (pory); zaskórniki; rozstępy; blizny; zmiany pigmentacyjne; przebarwienia; uszkodzenia posłoneczne; plamy starcze, w których skóra jest nierówna, szorstka i nie ma jędrności.

Wygląd skóry bezpośrednio po zabiegu: Skóra bezpośrednio po zabiegu jest obrzęknięta, zaczerwieniona i mocno rozgrzana. Czasami widać delikatne sączenie się płynu tkankowego oraz krwi. Zaleca się stosowanie okładów chłodzących, opatrunki z soli fizjologicznej, gojący kremów. Po 2–3 dniach obrzęk i rumień ustępują, na powierzchni skóry pojawia się cienki i powierzchowny strup. Przez kolejne 4–5 dni powstały strup ulega stopniowemu złuszczeniu

Zalecana częstotliwość: W zależności od stopnia zaawansowania starzenia skóry, wieku pacjenta, głębokości zmarszczek, porów i blizn potrądzikowych liczba koniecznych zabiegów może wahać się od 1 do 6. Przy nieznacznych zmarszczkach i zwiotczeniu skóry satysfakcjonujące efekty uzyskujemy już po jednym zabiegu. Natomiast głębokie zmarszczki, bruzdy i blizny wymagają nawet 4 – 6 powtórzeń w odstępach 6-12 tygodniowych.
Poprawa jakości skóry jest efektem zmiany jej struktury i utrzymuje się ten stan stosunkowo długo, nawet kilka lat. 
 

 

Cena zabiegu od:
okolice oczu 630 zł
twarz 2000 zł
twarz+szyja 2500 zł
twarz+szyja+dekolt 3300 zł
dekolt/szyja/dłonie 1150 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

 • ciąża i karmienie piersią,
 • terapia doustna retinoidami,
 • leki światłouczulające,
 • aktywna infekcja bakteryjna lub wirusowa na skórze,
 • nowotwory skóry,
 • fotodermatozy i niektóre dermatozy (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, liszaj płaski),
 • skóra opalona,
 • obniżenie odporności organizmu,
 • tendencja do tworzenia się bliznowców.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

twarz, szyja, dekolt, okolice oczu, dłonie

Czas trwania zabiegu

40 minut

Telefon

22 431 36 66