PL EN

Laserowa rewitalizacja warg sromowych i obkurczanie pochwy - laser Mona Lisa

Opis usługi

Zabieg rewitalizacji i liftingu warg sromowych wykonywany jest przy wykorzystaniu lasera Mona Lisa Touch. Laser Mona Lisa Touch uznawany jest obecnie za najnowocześniejsze i najbardziej skuteczne urzadzenie przeznaczone do zabiegów ginekologii estetycznej . Laser oddziaływuje na ściany pochwy lub warg sromowych, powodując tzw. fototermiczne, nieablacyjne napiecie i obkurczenie pochwy.

Efekty zabiegu: Na skutek działania lasera dochodzi do stymulacji kolagenu w błonie śluzowej w efekcie czego zwiększa się napięcie tkanek. Błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna i napieta. Poprawie ulegają doznania w trakcie stosunku, polepsza się jakośc i komfort życia.

Wskazania do zabiegu: chęć zmiany wyglądu okolic intymnych, hipotrofia lub atrofia i wiotkość skóry warg sromowych,  nietrzymanie moczu, osłabienie mięśni dna miednicy, rozciągnięcie pochwy.  

Zalecana częstotliwość: Efekt odczuwalny jest już po pierwszym zabiegu. Zabieg MONA LISA TOUCH wykonywany jest tylko i wyłącznie przez lekarza ginekologa. Przygotowanie do zabiegu: Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja lekarza, który informuje pacjentkę o wszystkich aspektach związanych z użyciem lasera, m in. o jego możliwościach, przeciwwskazaniach, ewentualnych skutkach ubocznych. Przeprowadzane jest także badanie ginekologiczne. Jeśli pacjentka nie posiada aktualnych wyników cytologii (z ostatniej połowy roku), pobierany zostaje materiał do badania. Zgodnie z wymogami prawa i standardami przyjętymi przez klinikę ESTELL pacjentka proszona jest o podpisanie zgody na zabieg.

Cena zabiegu od:
1950 zł


Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

MONA LISA TOUCH

MONA LISA TOUCH to innowacyjne urządzenie wykorzystywane do regeneracji i odmłodzenia miejsc intymnych kobiet.

MONA LISA TOUCH firmy DEKA to innowacyjny laser stworzony z myślą o pięknie i komforcie intymnym kobiety. Zabiegi z jego wykorzystaniem są idealnym rozwiązaniem dla pań, które szukają procedur mniej inwazyjnych od zabiegów chirurgicznych lub farmaceutycznych. Terapia w znaczący sposób wpływa na polepszenie komfortu życia pacjentek oraz wyróżnia się bezpieczeństwem i brakiem okresu rekonwalescencji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej

Przeciwwskazania

  • choroby nowotworowe,
  • infekcje okolic intymnych,
  • menstruacja,
  • ciąża.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz ginekolog

Obszar zabiegu

wargi sromowe

Czas trwania zabiegu

około 20 minut

Telefon

22 431 36 66