PL EN

Lifting czoła klasyczny i endoskopowy

Opis usługi

Zabieg Liftingu okolicy czoła przeprowadzany jest w celu korekcji oznak starzenia się górnej części twarzy, zyskując zwiększenie napięcia skóry czoła i usunięcie jej nadmiaru.

Lifting czoła przeprowadzany jest u osób które;

  • mają głębokie bruzdy poprzeczne czoła,
  • pionowe bruzdy w okolicy między brwiami tzw. okolicy gładyszki
  • poprzeczne bruzdy u nasady nosa
  • nadmiar skóry w okolicy czoła
  • przemieszczone ku dołowi brwi, które nadają twarzy „ groźny „ i „zmęczony „ wygląd.

Liftng ten może zostać przeprowadzony metodą klasyczna lub endoskopową. Decyzję o wyborze właściwego dla danego pacjenta rodzaju zabiegu podejmuje lekarz podczas konsultacji wstępnej. W przypadku zabiegu klasycznego, cięcie przeprowadza się na owłosionej skórze głowy, dzięki czemu jest praktycznie niewidoczne.
Przy zabiegu liftingu endoskopowego procedura jest przeprowadzana z trzech, krótkich około 1 cm cięć znajdujących się na pograniczu czoła i owłosionej skóry głowy.
Zabieg liftingu czoła może zostać poszerzony podczas tego samego zabiegu o operację powiek górnych (blefaroplastykę) oraz/lub lifting całej twarzy czy szyi. Dzięki zwiększeniu zakresu zabiegu pacjent uzyskuje całościowe i harmonijne odmłodzenie twarzy. Operacja liftingu czoła jest zabiegiem przeprowadzanym w znieczuleniu ogólnym, po którym pacjent pozostaje na jedną dobę w szpitalu.Do normalnej aktywności pacjent powraca po 1-2 tygodniach, a do aktywności nieobciążającej już następnego dnia po zabiegu. Wygląd czoła ulega stopniowej poprawie w okresie 6-8 tygodni, natomiast ostateczny efekt uzyskuje się po około 6 miesiącach od zabiegu.

Podczas konsultacji wstepnej chirurg plastyk po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i badania przedstawi pacjentowi możliwe rozwiązania chirurgiczne. Omówi dokładnie przebieg samego zabiegu, spodziewane efekty oraz dokłądną jego cenę, która zależy w dużym stponiu od rozległości zabiegu oraz zastosowanej metody.

 

Cena zabiegu od:
11500 zł do 17200 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

Twarz

Czas trwania zabiegu

Telefon

22 431 36 66