PL EN

Makijaż permanentny brwi

Opis usługi

Makijaż permanentny to zabieg, który ma na celu poprawić wygląd brwi, oczu i ust poprzez nadanie im odpowiedniego kształtu, poprawę symetrii czy zmianę koloru. Polega on na wprowadzeniu w głąb naskórka specjalnych pigmentów. Makijaż permanentny podkreśla urodę oraz wydobywa naturalne kobiece piękno.

Każdy zabieg składa się z dwóch wizyt: pierwszej oraz bezpłatnego dopigmentowania po 4 tygodniach. Na spotkaniu linergista wspólnie z klientem dobiera odpowiednią metodę i technikę pigmentacji. (zdjęcie)

Wskazania: Zabieg polecany jest dla wszystkich kobiet, które pragną mieć idealny makijaż o każdej porze dnia. Zalecany dla osób, które są uczulone na kosmetyki kolorowe, dla kobiet niemających rano czasu na codzienny makijaż, z wadą wzroku czy też dużo uprawiających sport. Wskazaniami do zabiegu są również defekty wynikające z różnych chorób lub ich następstw np. utrata brwi po chemioterapii, odbarwienia skóry (bielactwo), blizny na łuku brwiowym i rozszczep wargi.

Trwałość makijażu permanentnego w skórze jest sprawą indywidualną, ale określa się ją zazwyczaj od 2 do 3 lat. Zależy od czynników jak: biochemia skóry, rodzaj cery, wiek czy pielęgnacja domowa.

Metody wykonania makijażu permanentnego brwi:

- metoda cieniowania - polecana dla kobiet, które lubią mocniejsze podkreślenie brwi, efekt jak \"po świeżej hennie\" lub efekt cienia. Idealna dla kobiet, które na co dzień wykonują makijaż lub ich brwi wymagają całkowitej odbudowy. 

- metoda ombre - najbardziej popularna i pożądana przez klientki. Delikatniejsza wersja metody cieniowania z bardziej rozproszonym pigmentem przy nasadach oraz łukach brwi, efekt \"pudrowy\", bardzo naturalnie wkomponowujący się w zarys brwi. 

- metoda microblading - imitująca naturalne włoski. Zalecana dla kobiet o delikatnej urodzie, z brakami własnych włosków lub w celu zagęszczenia brwi. Efekt bardzo subtelny. Niepolecany dla skór tłustych. Cieniutkie włoski mogą szybciej zanikać w skórze, przez co wymagane jest dopigmentowanie raz na rok.

 

Przeciwwskazania

- ciąża i okres karmienia piersią

- hemofilia, łuszczyca, epilepsja

- nieustabilizowana cukrzyca

- choroba nowotworowa

- skóra z tendencjami do bliznowców

- podwyższona temperatura, antybiotykoterapia,

- leki sterydowe oraz przeciwzakrzepowe

- aktywny wirus opryszczki

- alergie i stany zapalne skóry

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

kosmetolog

Obszar zabiegu

Czas trwania zabiegu

2,5h - 3h

Telefon

22 431 36 66