PL EN

MAXIMUS

Opis usługi

Wskazania do zabiegu urządzeniem MAXIMUS:

  • redukcja zmarszczek
  • ujędrnienie i odmłodzenie skóry
  • poprawa konturu twarzy
  • poprawa napęcia skóry
  • redukcja rozstępów i blizn potrądzikowych
  • lifting oraz ujędrnianie mięśni

Aparat MAXIMUS jest urządzeniem medycznym z certyfikatem jakości i bezpieczeństwa FDA. Jego skuteczność została potwierdzona szeregiem badań laboratoryjnych i klinicznych. MAXIMUS to najbardziej kompleksowy system antystarzeniowy dostępny na rynku.

Zabiegi wykonane przy użyciu MAXIMUS TRILIPO stymulują naturalną odnowę kolagenu. Skutkuje to ogromną poprawą napięcia skóry oraz natychmiastowym efektem liftingu. MAXIMUS TRILIPO daje bardzo dobre rezultaty w modelowaniu twarzy, m.in. redukcji tzw. drugiego podbródka. Aparat świetnie sprawdza się w eliminowaniu zmarszczek, rozstępów oraz wszelkiego rodzaju blizn, np. trądzikowych. Energia TRIFRACTIONAL jest wprowadzana do tkanki w trzech impulsach, co wpływa na bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu. Odczuwany przez pacjenta dyskomfort jest sprowadzony do minimum. Bardzo krótki jest również okres rekonwalescencji.

Urządzenie MAXIMUS TRILIPO działa na trzech poziomach: stymuluje skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie. Potrójna akcja redukcji tkanki tłuszczowej skutecznie modeluje sylwetkę.

Energia TRILIPO RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyśpiesza procesy naturalnego metabolizmu. Jednoczesne zastosowanie ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczowej powoduje szybszą jej eliminację. Wewnątrz TRILIPO DMA powoduje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Od zewnątrz działa na nie ciśnienie wytwarzane przez głowicę przyłożoną do powierzchni skóry. Efektem tego procesu jest drenaż tłuszczu.

Energia RF powoduje mikrouszkodzenia, co wywołuje naturalny mechanizm gojenia się skóry. Po zabiegu nieuszkodzone obszary działają jak uzdrawiające centra. Podwyższenie metabolizmu fibroblastów regeneruje kolagen, tworzy się nowa tkanka. Skóra przebudowuje się i staje się zdrowsza. Połączony efekt TRILIPO RF i DMA zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując dotlenienie i detoksykację tkanki. Uzyskujemy długoterminowy efekt ujędrnienia skóry.

 

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

Obszar zabiegu

Czas trwania zabiegu

Telefon