PL EN

Metamorfoza Pani Izabeli

Izabela, lat 47
Przed i Po

Pani Izabela przeszła podwójną mastektomię a chemioterapia zniszczyła jej twarz i zęby. Siostra Pani Izabeli zmarła w wieku 27 lat na raka mózgu. Kobieta została rodziną zastępczą dla dwójki dzieci zmarłej siostry. Jest Prezesem Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek. Do naszego programu zgłosiła ją córka Justyna, która marzyła aby mama odzyskała piękny i zdrowy uśmiech a jej cera była piękna i promienna.

1. Przeprowadzone zabiegi Izabela

W zakresie stomatologii:

Diagnostyka radiologiczna CBCT czyli tomografia stożkowa jamy ustnej
Higiena jamy ustnej
Leczenie zachowawcze i endodontyczne zębów Wszczepienie implantu
Uzupełnienia protetyczne braków zębowych

W zakresie medycyny estetycznej:

Wypełnienie kwasem hialuronowym doliny łez
Wypełnienie okolicy skroniowej kwasem hialuronowym
Wolumetria twarzy preparatem Ellanse

 

Metamorfoza Pani Izabelli została przeprowadzona przez lekarzy stomatologów Anetę Próbę-Jarmuszewską oraz Piotra Wirskiego oraz dr. n. med. Krzysztof Jakubowski kierownika medycznego Kliniki ESTELL.

2. Jak przebiega terapia?

Swoją metamorfozę Pani Izabela rozpoczęła od kompleksowego leczenia stomatologicznego aby następnie przejść serię zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Plan leczenia stomatologicznego został przygotowany na podstawie tomografii stożkowej jamy ustnej oraz wywiadu. U Pani Izy konieczne było przeprowadzenia leczenie próchnicy i leczenie kanałowe wielu zębów, aby w kolejnym etapie uzupełnić braki zębowe implantami bądź koronami.

W przypadku Pani Izabeli dużym problemem były cienie i worki dlatego w zakresie zabiegów medycyny estetycznej dr n. med. Krzysztof Jakubowski wypełnił dolinę łez oraz okolicę skroni kwasem hialuronowym. Dodatkowo została u Pani Izy przeprowadzona wolumetria twarzy czyli inaczej lifting i modelowanie konturów twarzy, który ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy i nadać jej młodszy, harmonijny wygląd.

3. Etapy terapii

Etap I

nazwa zabiegu: czas trwania cena
Profesjonalna higiena jamy ustnej 60 min od 360 zł
Stomatologia zachowawcza i leczenie endodontyczne – kanałowe 90 min 390 zł
Implantologia 120 min od 3500 zł
Protetyka stomatologiczna 120 min od 2000 zł

Etap II

nazwa zabiegu: czas trwania cena
Wypełnienie kwasem hialuronowym doliny łez 30 min od 800 zł
Wypełnienie okolicy skroniowej kwasem hialuronowym 30 min od 1000 zł
Wolumetria twarzy preparatem Ellanse 60 min od 1200 zł

 

4. Wrażenia po metamorfozie

Pani Izabeli przywróciliśmy piękny, młody i zdrowy wygląd twarzy oraz podarowaliśmy pełny i śnieżnobiały uśmiech. Jak sama przyznała: „wyglądam tak, jakby czas się cofnął o kilkanaście lat.”

Zobacz metamorfozy

Joanna, lat 48 Joanna, lat 48
Joanna, lat 48

Każda kobieta stara się zaakceptować pojawiające się zmiany na swojej twarzy wynikające z postępującego procesu starzenia się. Tak było również w przypadku Pani Joanny. Aby jednak poprawić swoją samoocenę i dobre samopoczucie postanowiła odmienić swój wygląd. Do metamorfoz przystąpiła z entuzjazmem i nadzieją, że od tej pory będzie się czuła pewniej i młodziej.

Dowiedz się więcej

Anna, lat 43

Pani Anna poświęciła się wychowaniu dwójki chorych dzieci. Córka Karolina zgłosiła swoja mamę do programu aby pomóc jej z problemem opadających powiek, który stanowił już nie tylko problem estetyczny ale również funkcjonalny, ograniczając jej pole widzenia. Pacjentka zgłosiła nam również ogólne pogorszenie wyglądu twarzy spowodowane procesem starzenia.

Dowiedz się więcej
Anna, lat 43 Anna, lat 43

Pani Joanna, lat 44 Pani Joanna, lat 44
Pani Joanna, lat 44

Kochający syn Damian zgłosił mamę do Kliniki aby spełnić jej najskrytsze marzenia. Marzeniem naszej pacjentki, która kilka lat temu wygrała walkę z nowotworem piersi i przeżyła dodatkowo odejście męża było odzyskać młody wygląd twarzy.

Dowiedz się więcej

Daria, lat 41

Pani Daria niedawno straciła na wadze prawie 30kg. Aktywny tryb życia pozwolił jej utrzymać dobrą kondycję ciała, ale niestety cały proces odbił się na stanie skóry twarzy, która straciła jędrność i blask. Pojawiające się stopniowo pierwsze oznaki upływającego czasu sprawiły również, że twarz utraciła wyraźny owal i nabrała smutnego wyrazu. Pani Daria chciała powrócić do młodszego i bardziej promiennego wyglądu.

Dowiedz się więcej
Daria, lat 41 Daria, lat 41

Daria, lat 40 Daria, lat 40
Daria, lat 40

Każda dekada życia zmusza do podsumowań. Tak było również w przypadku pani Darii, która na 40. urodziny postanowiła sama zrobić sobie prezent i zmienić coś w swoim wyglądzie. Upływający rok był dla niej rewolucyjny, zamiana pracy, założenie własnej firmy i okrągłe urodziny spowodowały, że zapragnęła również zmian w swoim wyglądzie. Pani Daria zauważyła, że z biegiem czasy skóra twarzy utraciła jędrność, pojawiły się zmarszczki. Przeprowadzane zabiegi były dla niej okazją na uzyskanie naturalnego, zrelaksowanego i promiennego wyglądu.

Dowiedz się więcej

Dorota, lat 45

Pani Dorota od dłuższego czasu chciała oddać się w ręcę specjalisty medycyny estetycznej. Patrząc na swoje zdjęcia widziała wiele rzeczy, z których nie była zadowolona. Szczególną uwagę zwracała na utracony owal twarzy, zmarszczki i asymetryczne usta.

Dowiedz się więcej
Dorota, lat 45 Dorota, lat 45

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48