Metamorfoza Daria K

Daria

Lat 40

Każda dekada życia zmusza do podsumowań. Tak było również w przypadku pani Darii, która na 40. urodziny postanowiła sama zrobić sobie prezent i zmienić coś w swoim wyglądzie. Upływający rok był dla niej rewolucyjny, zamiana pracy, założenie własnej firmy i okrągłe urodziny spowodowały, że zapragnęła również zmian w swoim wyglądzie. Pani Daria zauważyła, że z biegiem czasy skóra twarzy utraciła jędrność, pojawiły się zmarszczki. Przeprowadzane zabiegi były dla niej okazją na uzyskanie naturalnego, zrelaksowanego i promiennego wyglądu.

1. Przeprowadzone zabiegi

Metamorfoza pani Darii została przeprowadzona w klinice ESTELL przez dr Katarzynę Rudolf-Urasińską, lekarza medycyny estetycznej. Zabiegi miały na celu zniwelowanie pierwszych oznak upływającego czasu, czyli pojawiających się zmarszczek w okolicach oczu, uzyskania efektu wypoczętej twarzy i wypełnienia ubytków tkanki w policzkach oraz w lewej skroni. Pani Daria przeszła poważny wypadek, skutkiem czego ma zapadniętą skroń oraz asymetrię oczu.

Lista zabiegów
 1. Pielęgnacyjny zabieg infuzji tlenowej
 2. Wypełnienie policzków
 3. Zmniejszenie doliny łez
 4. Wypełnienie ubytków skroni
 5. Zniwelowanie tzw. “kurzych łapek” toksyną botulinową
 6. Pielęgnacyjny zabieg infuzji tlenowej
Galeria
2. Jak przebiega terapia?

W skutek naturalnych procesów starzenia się organizmu grubość tkanki tłuszczowej w okolicach policzków pacjentki uległa zmniejszeniu, przez co straciła swoją objętość i gęstość. W celu uzyskania efektu młodszej, pełniejszej twarzy, dr Rudolf-Urasińska wykonała lifting wolumetryczny, polegający na wypełnieniu policzków kwasem hialuronowym Emervel Volume. Preparat został podany tak, że odżywił również skórę w okolicach oczu oraz spowodował zmniejszenie tzw. dolina łez, która powodowała, że twarz wyglądała na zmęczoną i smutną.

Efekt zabiegu to bardziej nawilżona, jędrna i napięta skóra wokół oczu. W celu zniwelowania pojawiających się kurzych łapek została podana toksyna botulinowa, dzięki niej oko stało się bardziej otwarte.

W wyniku wypadku komunikacyjnego u pacjentki nastąpiła duża asymetria lewej skroni i łuku brwiowego ze zmianą kształtu oczodołu (zapadnięta skroń).

Aby wypełnić te ubytki podano kwas hialuronowy. W celu poprawy kondycji naskórka oraz uzyska efekt promiennego i świeżego wyglądu zastosowano u pacjentki zabieg kosmetologiczny infuzji tlenowej. Jego efekt był natychmiastowy.

3. Etapy terapii
Etap I
Nazwa zabiegu Czas Cena
Pielęgnacyjny zabieg infuzji tlenowej 60 min 450 zł

 

Etap II
Nazwa zabiegu Czas Cena
Wypełnienie policzków 60 min 1000 zł
Zmniejszenie doliny łez
Wypełnienie ubytków skroni 1000 zł
Zniwelowanie tzw. “kurzych łapek” toksyną
botulinową
700 zł

 

Etap III
Nazwa zabiegu Czas Cena
Pielęgnacyjny zabieg infuzji tlenowej 60 min 450 zł
4. Wrażenia po metamorfozie

Pani Daria zawsze marzyła, żeby trafić do profesjonalnego lekarza, który szczerze jej doradzi, co powinna zmienić w swoim wyglądzie. W klinice ESTELL to się udało. Zabiegi nie były bolesne, pacjentka z niecierpliwością czekała na końcowy efekt.

Formularz kontaktowy


  [rozwiń]

  [rozwiń]

  [rozwiń]