Dominika Kwaśniak

LEK. MED.

Dominika Kwaśniak

  • Flebolog
  • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

oddział

Klif, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 8:00-21:00,
sob.: 9:00-18:00

Wykształcenie

Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studia podyplomowe
na kierunku medycyna estetyczna. Wykonuje zabiegi za pomocą toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego , hydroksyapatytu wapnia oraz zabiegi wolumetryczne. Jest zwolenniczką medycyny antystarzeniowej oraz zabiegów z wykorzystaniem komórek regeneracyjnych i osocza bogotopłytkowego. W kręgu jej zainteresowań znajdują się również diagnostyka i leczenie wypadania włosów, także po covid-19. Swoje kompetencje i umiejętności wykorzystuje również w leczeniu defektów ciała u pacjentów chorujących na otyłość lub pacjentów dotkniętych cellulitem.

Od kilku lat zajmuje się diagnostyką i nieoperacyjnymi zabiegami w leczeniu żylaków oraz teleangiektazji. Z pasją wykonuje procedury na naczynkach o bardzo małej średnicy.

Szczególną uwagę zwraca na fakt, aby pacjent odczuwał jak najmniejszy ból, a także na efekt estetyczny zabiegów. Odbyła liczne szkolenia i kursy w zakresie flebologii oraz medycyny estetycznej. Obecnie wciąż podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych konferencjach i kongresach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Wykorzystuje zabiegi medycyny estetycznej nie tylko do upiększania, ale także w leczeniu.

Specjalizacja

  • Flebolog
  • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

O mnie

Flebolog i certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Orędowniczka medycyny w nurcie anti-aging oraz zabiegów z wykorzystaniem komórek regeneracyjnych i osocza bogatopłytkowego.

Szuka, sprawdza i testuje światowe trendy – zawsze z myślą o Pacjencie, jego zdrowiu i rewelacyjnym efekcie końcowym terapii przy zminimalizowanym bólu czy dyskomforcie podczas samego procesu leczenia.

Z pasją wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie m.in. w diagnostyce i leczeniu wypadania włosów (także po Covid-19) czy wśród Pacjentów zmagających się z otyłością oraz cellulitem.  W praktyce z zakresu medycyny estetycznej wykonuje liczne zabiegi iniekcyjne, m.in. za pomocą toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz zabiegi wolumetryczne, by uzyskać perfekcyjny, a jednocześnie naturalny efekt wśród swoich Pacjentów. Od kilku lat intensywnie rozwija również  zainteresowania z kręgu diagnostyki i nieoperacyjnych zabiegów w leczeniu żylaków i teleangiektazji.

Pani Doktor jest uczestniczką wielu kursów, szkoleń i kongresów flebologicznych oraz z zakresu medycyny estetycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Zapraszamy na konsultacje!