Marta Nowak

LEKARZ

Marta Nowak

  • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

oddział

SENATOR, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 9:00-21:00,
sob.: 9-18:00

oddział

Klif, Warszawa

Godziny pracy

pn-pt: 8:00-21:00,
sob.: 9:00-18:00

Wykształcenie

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej zdobywała w renomowanych klinikach w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Specjalizacja

  • Lekarz dentysta
  • Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

O mnie

Specjalizuje się w zabiegach modelowania ust. Jej ulubiona techniką jest metoda Julie Horn, która zapewnia piękne, soczyste i nieprzerysowane usta z wyraźnie zaznaczonym konturem. Ponadto specjalizuje się w zabiegach liftingujących i regenerujących twarz, szyję, dekolt oraz Dba nie tylko o estetykę ale przede wszystkim o bezpieczeństwo i komfort swoich Pacjentów. W codziennej praktyce zwraca uwagę na indywidualne potrzeby każdego Pacjenta, aby uzyskane efekty były naturalne i satysfakcjonujące. Ceni sobie dobre relacje i zaufanie a uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Jest empatyczna i pełna pozytywnej energii za co doceniają ją Pacjenci.

Nieustannie doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w kongresach, kursach i warsztatach na całym świecie. Obecnie sama jest również trenerem międzynarodowym marki Neauvia oraz ekspertem Neauvia Scientic Academy, co niewątpliwie świadczy o wybitnych umiejętnościach i najwyższym poziomie świadczenia usług.