PL EN

Niechirurgiczny głęboki lifting skóry – urządzenie ULTHERA

Opis usługi

Zabieg wykonywany urządzeniem ULTHERA, to JEDYNA NIECHIRURGICZNA METODA UZYSKANIA EFEKTU LIFTINGU SKÓRY BEZ UŻYCIA SKALPELA!

Ulthera skutecznie zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia.
Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Ulthera są jedyną dostępną na rynku światowym nieinwazyjną terapią odmładzania skóry, która wykorzystuje ultradźwięki. Energia ultradźwiękowa koncentruje się w wybranych miejscach i na określonej wcześniej głębokości dzięki czemu następuje znaczne uniesienie i ujędrnienie skóry. Dzięki naturze wysyłanych strumieni, które są łagodne dla tkanek, a oddziałują dopiero w punkcie gdzie spotykają się fale ultradźwiękowe,  zewnętrzne warstwy skóry pozostają nietknięte, a płaszczyzny położone głębiej poddane są działaniu skoncentrowanej dawki energii. Dzięki miejscowemu uwolnieniu energii organizm w sposób naturalny zaczyna produkować nowy, ulepszony kolagen. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa medycznego wykonywanych zabiegów urządzenie Ulthera wyposażone jest  w głowicę USG która podczas zabiegu umożliwia wgląd w tkankę. Gwarantuje to bezpieczeństwo, skuteczność i precyzję zabiegu.

Efekty zabiegu:

 • lifting,
 • ujędrnienie i uelastycznienie skóry twarzy, czoła i okolic oczu, szyi i dekoltu,
 • poprawa napięcia skóry,
 • poprawa owalu twarzy.

Wskazania do zabiegu: osoby z obniżonymi brwiami, nadmiarem skóry górnej powieki, opadającymi powiekami, wiotkością policzków, głębokimi fałdami nosowo-wargowymi, opadającymi kącikami ust, wiotkim podbródkiem.  

Zalecana częstotliwość: Efekty zabiegów nie są natychmiastowe ale w okresie od 3 do 6 miesięcy pacjent uzyskuje pożądaną zmianę wyglądu skóry, zwiększone napięcie, odświeżenie, redukcję luźnej skóry a co za tym idzie piękny i  młody wygląd. To jedyne zabiegi, które mogą przynieść zmianę wyglądu twarzy porównywalną do chirurgicznego zabiegu liftingu a efekty ich utrzymują się minimum rok. Okres utrzymywania się efektów zabiegu zależy  zawsze od indywidualnych cech organizmu pacjenta i właściwości jego skóry. Zabiegi Ulthera są zabiegami przeprowadzanymi jeden raz – nie wymagają wykonania serii zabiegowych tak jak w przypadku wielu innych urządzeń.
Zabieg Ulthera nie wywołuje większego dyskomfortu. W chwili oddziaływania  fal pacjent może czuć lekki ból utrzymujący się przez kilka sekund. Można go jednak zneutralizować przez zażycie na pół godziny przed zabiegiem środka przeciwbólowego (typu paracetamol).  Zabieg nie wymaga jednak żadnej rekonwalescencji i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności. 

 

Cena zabiegu od:
pojedyncze części twarzy 1200 zł do 3200 zł
podbródek 2800 zł
dolna część twarzy 7000 zł
cała twarz 7900 zł
dekolt 5500 zł
szyja 4500 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przygotowanie do zabiegu

Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji lekarskiej. W jej trakcie lekarz przeprowadzi z pacjentem szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Zgodnie z wymogami prawa i standardami przyjętymi przez klinikę ESTELL pacjent proszony jest o podpisanie zgody na zabieg.

ULTHERA

ULTHERA to nowa kategoria zabiegów przeznaczona do nieinwazyjnego liftingu twarzy. Modelowanie skóry jest wyjątkowo precyzyjne, a jej odmłodzenie – spektakularne.

ULTHERA nie ma odpowiednika wśród dotychczas znanych rozwiązań estetycznych. Dzięki jej zastosowaniu uzyskujemy rezultaty porównywalne jedynie z tymi, które zapewnia chirurgia plastyczna. Metoda polega na dostarczeniu energii ultradźwięków, skoncentrowanej w postaci sekwencji, głęboko pod warstwy powierzchniowe skóry. Strumienie energii oddziałują dopiero w punkcie ogniskowej – tam, gdzie spotykają się fale ultradźwiękowe. Dzięki temu zewnętrzne warstwy skóry pozostają nietknięte.

Punkty koagulacji termalnej, które powstają dzięki miejscowemu zdeponowaniu energii, inicjują naturalną odpowiedź organizmu – pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych, ulepszonych włókien kolagenowych. Nowa głowica aparatu ULTHERA umożliwia zastosowanie terapii ultradźwiękami na trzech różnych, klinicznie istotnych głębokościach tkanki skórnej.

W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta skóra może być liftingowana na poziomach: 1,5 mm – 3,5 mm – 4,0 mm. Głowica 1,5 mm jest przeznaczona do pracy na wrażliwych obszarach skóry, np. okolic oczu i powoduje likwidację zmarszczek powierzchniowych. ULTHERA to także jedyne urządzenie, które dzięki ekranowi USG umożliwia wgląd w głąb tkanki. Gwarantuje to wyjątkową skuteczność i precyzję zabiegu. 

Kuracja przeciwdziała siłom grawitacji i zmniejsza pojawiające się z wiekiem zwiotczenia skóry. Rezultatem zabiegu jest między innymi wyraźne uniesienie górnych powiek. Dzięki temu spojrzenie staje się bardziej otwarte, a twarz wygląda bardziej świeżo i młodo. Efekt liftingu, poprawy napięcia i ujędrnienia skóry można uzyskać także w innych newralgicznych obszarach takich jak: policzki, linia żuchwy, podbródek. Zabieg ULTHERA nie wywołuje większego dyskomfortu.

Czytaj więcej

Przeciwwskazania

 • choroby skóry (także trądzik),
 • otwarte rany lub inne zmiany chorobowe obszarów skóry poddawanych zabiegowi,
 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • wszczepione implanty metalowe i bioabsorbowalne lub rozrusznik serca,
 • ciąża,
 • choroby nowotworowe,
 • ciężkie i niewyrównane schorzenia ogólnoustrojowe (niewydolność nerek, cukrzyca, niestabilna choroba niedokrwienna serca, kolagenozy).

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

twarz, szyja, dekolt

Czas trwania zabiegu

około 90 minut

Telefon

22 431 36 66