Niechirurgiczny lifting – Ulthera

< 1 min
07/04/2017

Ulthera nie ma odpowiednika wśród innych zabiegów estetycznych. Stosowany jest jako nieinwazyjny lifting twarzy i daje rezultaty porównywalne jedynie z tymi, jakie zapewnia chirurgia plastyczna.

Z tekstu dowiesz się:

Ulthera to zabieg, który polega na koncentracji energii ultradźwiękowej w wybranych miejscach i na ściśle ustalonej głębokości, czego efektem jest lifting twarzy i wyraźne ujędrnienie skóry. To jedyne urządzenie, które umożliwia wizualizację tkanki podskórnej podczas zabiegu, co gwarantuje wyjątkową skuteczność i precyzję działania.

Ulthera – odmładzanie bez skalpela

Ulthera przeciwdziała siłom grawitacji, zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia. Rezultatem zabiegu na twarz jest między innymi wyraźne uniesienie brwi. Dzięki temu spojrzenie staje się bardziej otwarte, a twarz nabiera odświeżonego, młodszego wyrazu. Efekt liftingu w postaci podniesienia i zwiększenia napięcia skóry można także osiągnąć na innych newralgicznych obszarach, które wpływają wyraźnie na kształt twarzy i wygląd szyi, takich jak: policzki, linia żuchwy czy podbródek. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry – spektakularne.

Ulthera w Klinice Estell

Nowością, którą oferujemy naszym pacjentkom w Estell, jest zastosowanie powierzchownie działającej końcówki, która wyraźnie i naturalnie koryguje drobne zmarszczki w „trudnych” okolicach takich jak dolne powieki i okolice ust.

Co ważne, zaraz po zabiegu widoczne jest 20 proc. efektu. Pełen lifting skóry pojawia się stopniowo do 90 dni po wykonanej procedurze, gdyż tyle czasu trwa produkcja nowego kolagenu. Efekt zabiegowy utrzymuje się przez około 18 miesięcy.

W większości przypadków zabieg Ulthera wykonuje się tylko raz, a sesja trwa od 40 minut do dwóch godzin, w zależności od okolicy zabiegu. Bardzo istotne jest również to, że zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. W wyjątkowych przypadkach zdarza się niewielki obrzęk, który ustępuje po 1 lub 2 dniach.