PL EN

Nasz personel

DR N. MED. KRZYSZTOF JAKUBOWSKI

Kierownik Medyczny Kliniki. 
Specjalista z zakresu Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej, Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego Ukończył Pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie, uzyskując tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej i Chirurgii Ogólnej.

WYKONUJE ZABIEGI:

zapobiegania starzeniu skóry, likwidacji zmarszczek i bruzd, modelowania i ujędrniania twarzy, redukcji blizn, przebarwień, rumienia, trądziku, poprawy wyglądu oczu i ust, likwidacji naczynek i żylaków, leczenia nadpotliwości, usuwania znamion

DR EWA ADAMSKA

Lekarz stomatolog, Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Doświadczony lekarz medycyny estetycznej. Swoją wiedzę poszerza na licznych kursach, sympozjach i konferencjach medycznych krajowych jak i międzynarodowych.

WYKONUJE ZABIEGI:

zapobiegania starzeniu skóry, likwidacji zmarszczek i bruzd, modelowania i ujędrniania twarzy, redukcji blizn, przebarwień, rumienia, trądziku, poprawy wyglądu oczu i ust

Dr Katarzyna Bornikowska

Lekarz medycyny w trakcie specjalizacji z endokrynologii, Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.  Ukończyła studia podyplomowe na kierunku „Medycyna estetyczna” Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje, poprzez udział kursach oraz szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej.

WYKONUJE ZABIEGI:

zapobiegania starzeniu skóry, likwidacji zmarszczek i bruzd, modelowania i ujędrniania twarzy, poprawy wyglądu oczu i ust, redukcji problemów wypadania włosów, leczenia nadpotliwości

lek. med. Zdzisław Dubnicki

Specjalista ginekologii i położnictwa, Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, a także Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Posiada liczne certyfikaty z zakresu ginekologii i położnictwa, ultrasonografii, uroginekologii, zabiegowych technik endoskopowych, a także z dziedziny laseroterapii, ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej i naprawczej oraz medycyny przeciwstarzeniowej.

WYKONUJE ZABIEGI:

kompleksowe zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej oraz zapobiegania starzeniu skóry, likwidacji zmarszczek i bruzd, modelowania i ujędrniania twarzy, poprawy wyglądu oczu i ust, leczenia nadpotliwości

DR N. MED. Joanna Jońska-Gmyrek

Specjalista onkologii i radiologii. Lekarz medycyny estetycznej.

Studia medyczne ukończyła w 1994 roku i od tego czasu stale praktykuje. Jest specjalistą II stopnia z onkologii i radiologii oraz z onkologii klinicznej. Wśród jej zainteresowań znajduje się także medycyna estetyczna.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując, między innymi, w Przychodni Specjalistycznej Fundacji Europejskiej Szkoły Onkologii, Mazowieckim Szpitalu Onkologicznym (zakład radioterapii) oraz Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie.

W trosce o jakość swoich usług poszerza kwalifikacje, uczestnicząc w certyfikowanych kursach i szkoleniach.

WYKONUJE ZABIEGI:

zapobiegania starzeniu skóry, likwidacji zmarszczek i bruzd, poprawy wyglądu oczu i ust

Dr Katarzyna Kochańska

Specjalista dermatologii i wenerologii, Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Studia medyczne ukończyła na I wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie w 2005 roku. W latach  2006-2015 pracowała w Klinice Dermatologicznej WIM. W 2009 roku został absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Wciąż aktualizuje wiedzę medyczną w oparciu o najnowsze badania i publikacje naukowe, śledzi i praktykuje nowe metody leczenia chorób dermatologicznych poprzez liczne udziały w kongresach medycznych, szkoleniach i kursach a także poprzez prowadzenie badań klinicznych z zastosowaniem najnowszych, innowacyjnych leków i metod terapii chorób skóry.

WYKONUJE ZABIEGI:

zapobiegania starzeniu skóry, likwidacji zmarszczek i bruzd, modelowania i ujędrniania twarzy, redukcji blizn, przebarwień, rumienia, trądziku, poprawy wyglądu oczu i ust, redukcji problemów wypadania włosów, leczenia nadpotliwości, likwidacji naczynek

Dr Tatiana Livai

Lekarz medycyny w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii, Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Grodnie. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Dr Tatiana Livai stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez czynny udział w kongresach oraz szkoleniach specjalizacyjnych z zakresu dermatologii i wenerologii oraz medycyny estetycznej.

WYKONUJE ZABIEGI:

zapobiegania starzeniu skóry, likwidacji zmarszczek i bruzd, modelowania i ujędrniania twarzy, redukcji blizn, przebarwień, rumienia, trądziku, poprawy wyglądu oczu i ust, redukcji problemów wypadania włosów, leczenia nadpotliwości, likwidacji naczynek

Dr n. med. Kamil Pietrasik

Specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej.

Wykształcony w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Posiada polskie i amerykańskie prawo wykonywania zawodu. Obecnie pracuje jako wykładowca w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie. Przez 15 lat wykładał anatomię w  Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje umiejętności operatorskie nabywał w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej WUM, w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP oraz w czasie licznych staży zagranicznych w Stanach Zjednoczonych w takich placówkach jak Harvard Medical School czy University of Alabama at Birmingham. W 1999 nostryfikował dyplom lekarza uzyskując certyfikat ECFMG. Dzięki posiadanym uprawnieniom odbył roczny fellowship w Klinice Chirurgii Plastycznej Szpitala Uniwersyteckiego w Birmingham w Alabamie, gdzie pod okiem uznanych światowych autorytetów Dr L. Vasconez’a i Dr J. Grotting’a nabywał dalszego doświadczenia w chirurgii estetycznej.

WYKONUJE ZABIEGI:

Wykonuje kompleksowe zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej będące w ofercie Estell.

dr Anna Suwalska

Specjalista dermatologii i wenerologii, Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej.

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada liczne certyfikaty dokumentujące umiejętności i doświadczenie z zakresu dermatologii klinicznej, estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Współautor licznych prac i doniesień w czasopismach krajowych i zagranicznych.

WYKONUJE ZABIEGI:

zapobiegania starzeniu skóry, likwidacji zmarszczek i bruzd, modelowania i ujędrniania twarzy, redukcji blizn, przebarwień, rumienia, trądziku, poprawy wyglądu oczu i ust, redukcji problemów wypadania włosów, leczenia nadpotliwości, likwidacji naczynek i żylaków

Ewa Bednarska

Dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży stomatologicznej. Asystuje personelowi lekarskiemu podczas zabiegów z zakresu: chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz protetyki. Wykonuje zabiegi higieny jamy ustnej.

WYKONUJE ZABIEGI:

pełna higiena stomatologiczna

Lek. stom. Aneta Próba-Jarmuszewska

Lekarz stomatologii

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu protetycznym, implantologicznym oraz w zakresie stomatologii estetycznej. Pracuje w zawodzie od 18 lat. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych konferencjach oraz sympozjach w kraju i za granicą m.in. PASE i CEIA. Ukończyła praktyczny kurs w zakresie diagnostyki i leczenia zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego oraz narządu żucia.

WYKONUJE ZABIEGI:

stomatologia zachowawcza, protetyka stomatologiczna, stomatologia estetyczna, implantologia

Lek. stom. Michał Rancewicz

Lekarz stomatologii

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Doktor specjalizuje się w implantologii, protetyce, stomatologii estetycznej oraz stomatologii zachowawczej. Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Protetycznego EPA.

WYKONUJE ZABIEGI:

stomatologia zachowawcza, protetyka stomatologiczna, stomatologia estetyczna, implantologia

Katarzyna Kowalczyk

Dyplomowany Kosmetolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale kosmetologii. Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie planowania kompleksowych programów zabiegowych zarówno kosmetologicznych jak i z zakresu medycyny estetycznej - we współpracy z lekarzem. Bierze udział w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje.

WYKONUJE ZABIEGI:

zapobiegania starzeniu skóry, wspomagania leczenia przebarwień i trądziku, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej, modelowania i ujędrniania twarzy i ciała, trwałej redukcji owłosienia

Sara Sielczak Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na wydziale nauk o zdrowiu, kierunek kosmetologia. Ukończyła Roczną Szkołę Broadway Beauty College na kierunku Permanent Master oraz liczne szkolenia z zakresu makijażu permanentnego. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w konferencjach oraz szkoleniach.

WYKONUJE ZABIEGI:

makijaż pernamentny

Beata Szcześniak

Kosmetolog

Kosmetolog z ponad 10 letnim doświadczeniem zawodowym. Posiada dużą wiedzę w zakresie planowania programów zabiegowych zarówno kosmetologicznych. Bierze udział w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje.

WYKONUJE ZABIEGI:

zapobiegania starzeniu skóry, wspomagania leczenia przebarwień i trądziku, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej, modelowania i ujędrniania twarzy i ciała, trwałej redukcji owłosienia

EMILIA POKORSKA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale kosmetologii. Członek Polskiego Towarzystwa Kosmetologicznego. Specjalizuje się w dobieraniu i proponowaniu indywidualnych terapii zabiegowych z zakresu kosmetologii jak i z zakresu medycyny estetycznej- we współpracy z lekarzem, do potrzeb każdego pacjenta. Stele podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach.

WYKONUJE ZABIEGI:

Roksana Maluchnik

Koordynator Obsługi Pacjenta

Studentka psychologii przedsiębiorczości i zarządzania. Kosmetologię oraz medycynę estetyczną początkowo traktowała jako jedno z zainteresowań – pasję, która z czasem stała się częścią jej pracy. Dzięki licznym szkoleniom z zakresu kosmetologii oraz doświadczeniu na stanowisku recepcjonistki zapewnia pacjentom obsługę na najwyższym poziomie.

WYKONUJE ZABIEGI:

Agnieszka Cicha

Opiekun pacjenta, specjalista ds. infrastruktury

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny na kierunku położnictwo. Pracowała w klinikach o profilu medycznym zdobywając doświadczenie w opiece nad pacjentem. Jej empatyczne usposobienie i optymistyczne podejście do wielu kwestii, zapewnia Klinice Estell profesjonalną obsługę pacjenta w recepcji.

WYKONUJE ZABIEGI:

Diana Jeznach

Opiekun pacjenta

Ukończyła Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia na kierunku kosmetologia oraz technologia kosmetyków. Pracowała w salonach spa, gdzie zdobywała doświadczenie w obsłudze klienta w recepcji. To jedna z najbardziej uśmiechniętych osób w Zespole, która prywatnie interesuje się fotografią i wizażem. 

WYKONUJE ZABIEGI:

Zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48