PL EN

Zabiegi „Last Minute”

Zabiegi „Last Minute”

Po zimowych miesiącach wielu z nam przybyło parę zbędnych kilogramów, a skóra została ścieńczona mrozem. Wiosną i latem mnóstwo jest okazji kiedy chcielibyśmy wyglądać perfekcyjnie lecz nie zawsze mamy czas, aby się do nich odpowiednio przygotować. Dlatego nasi specjaliści spośród bogatej oferty zabiegowej Estell wytypowali zabiegi ,,last minute”, które umożliwiają uzyskanie szybkich i spektakularnych efektów.

O zabiegach ,, last minute” opowiada nasz ekspert: dr Ewa Adamska.

Pierwszym krokiem powinno być dokładne oczyszczenie skóry. Pomocne są gruntowne peelingi, które usuwają martwy naskórek oraz wyrównują strukturę skóry. W okresie przedwakacyjnych przygotowań w Klinice Estell największą popularnością cieszą się zabiegi intensywnie oczyszczające takie jak Intraceuticals, który wykorzystując zjawisko oksybrazji i infuzji tlenowej złuszcza zrogowaciały naskórek. Zabieg ten jednocześnie obmywa skórę selektywnie dobranymi preparatami o właściwościach oczyszczających oraz przeciwzmarszczkowych. Po takim zabiegu skóra jest wygładzona i wygląda promiennie. Jest to również doskonała baza pod makijaż, który na odpowiednio przygotowanej skórze utrzymuje się dłużej i wygląda naturalnie.

Kolejnym istotnym elementem jest wyrównanie poziomu nawilżenia skóry. Jak już powszechnie wiadomo nawilżanie to podstawa pielęgnacji. Kiedy musimy uzyskać szybki i spektakularny efekt rekomenduję uniwersalny zabieg mezoterapii HYDRA BOOSTER. To całkowicie nowe i innowacyjne podejście do nawilżania, ujędrniania i odmłodzenia skóry. Ten nowatorski zabieg daje wielopoziomowe nawilżenie wszystkich warstw skóry i naskórka, odbudowuje strukturę, poprawiając jej gęstość, wygładza powierzchniowe zmarszczki. Działa ujędrniająco, rozświetlająco, dodatkowo zwęża rozszerzone pory. Jest to rewelacyjny zabieg profilaktyczny, który przedłuża zdrowy, świetlisty, młody wygląd. Świetnie sprawdza się w sytuacjach, kiedy skóra potrzebuje regeneracji i odnowy. Może być stosowany jako samodzielny zabieg, ale również można go łączyć z innymi procedurami estetycznymi takimi jak: wypełniacze, peelingi, wtedy  dodatkowo wzmacnia i wydłuża działanie tych preparatów.

Doskonałym rozwiązaniem w poprawie kondycji skóry twarzy jest również zabieg Ulthera. Urządzenie Ulthera bazuje na  koncentracji energii ultradźwiękowej w wybranych miejscach i na określonej wcześniej głębokości dzięki czemu następuje znaczne uniesienie i ujędrnienie skóry. Skoncentrowana energia ultradźwięków w postaci sekwencji strumieni dostarczana jest głęboko pod warstwy powierzchniowe skóry. Powoduje to natychmiastowe obkurczenie skóry poprzez koagulację tkanek. Dzięki naturze wysyłanych strumieni, które są łagodne dla tkanek, a oddziałują dopiero w punkcie gdzie spotykają się fale ultradźwiękowe,  zewnętrzne warstwy skóry pozostają nietknięte, a płaszczyzny położone głębiej poddane są działaniu skoncentrowanej dawki energii. Dzięki miejscowemu uwolnieniu energii organizm w sposób naturalny zaczyna produkować nowy, ulepszony kolagen, a w efekcie następuje lifting skóry, ujędrnienie, poprawa napięcia. Zabieg Ulthera jest doskonałym rozwiązaniem ,,last minute” ponieważ jest to zabieg jednorazowy, który nie narusza ciągłości skóry, a co za tym idzie nie wymaga okresu rekonwalescencji.

W przypadku gdy Pacjentka oczekuje wysmuklenia i ujędrnienia sylwetki konieczne jest zredukowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz  pozbycie się nadmiaru wody z organizmu. Te dwa czynniki  często są przyczynami powstawania cellulitu.  Aby to osiągnąć oczywiście warto jest wprowadzić w życie zdrową dietę i aktywność fizyczną, które nie tylko pomogą pozbyć się zbędnych kilogramów jak ale też poprawią kondycje skóry. Ale co  zrobić w sytuacji gdy potrzebujemy szybkiego efektu, a dieta i ćwiczenia nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Specjaliści Kliniki ESTELL rekomendują w takich sytuacjach zabieg ICOONE- energetyczny masaż drenujący, który  pozwala błyskawicznie pozbyć się kilku centymetrów.  Zabiegi  polegają na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. To co wyróznia ICOONE to całkowite bezpieczeństwo oraz to, że zabiegi wykonywać można nawet codziennie co znacznie skraca czas terapii oraz umożliwia uzyskanie szybkich efektów.  

Aby móc latem cieszyć się pięknym wyglądem konieczna jest konsekwencja w działaniu oraz dobranie odpowiednich metod pielęgnacji. Warto jest zasięgnąć opinii profesjonalistów, którzy dokonają dokładnej diagnozy stanu skóry oraz zarekomendują najlepsze w konkretnym przypadku rozwiązania. W dzisiejszych czasach kiedy oferta dostępnych produktów pielęgnacyjnych jest tak szeroka łatwo jest dokonać złych wyborów i skutkiem tego może nie być brak uzyskania oczekiwanych rezultatów, a nawet pogorszenie się stanu skóry.