PL EN

Plastyka ramion (brachioplastyka)

Opis usługi

Operacja plastyki ramion jest przeznaczona dla osób z nadmiarem skóry i tkanki podskórnej pragnących poprawić wygląd estetyczny tej części ciała.

Wskazania do zabiegu mają najczęściej osoby po znacznej redukcji masy ciała lub pacjenci z nadmiernymi fałdami skóry na wysokości ramion, powstałymi w wyniku naturalnego procesu starzenia się.
W przypadku jeśli jędrność i napięcie skóry ramion są dobre, a nadmiar tkanki tłuszczowej niezbyt duży modelowanie kształtu ramion odbywa się wyłącznie przy pomocy liposukcji. W pozostałych przypadkach konieczne jest chirurgiczne usunięcie nadmiaru skóry i tkanki podskórnej.

Cięcia przeprowadzane podczas operacji  zlokalizowane są w okolicy dołu pachowego i na tylno-przyśrodkowej powierzchni ramion.
Uzyskane wyniki są trwałe lecz nie permanentne. Operowana okolica zostaje odmłodzona lecz nie zatrzymane są naturalne procesy starzenia. Istotne zmiany masy ciał mogą zmienić pierwotnie dobry wynik estetyczny operacji.

Zabieg wykonywany jest w warunkach szpitalnych w znieczuleniu ogólnym (narkozie) i wymaga zazwyczaj 1-2 doby hospitalizacji.
W okresie pooperacyjnym ( około 4 tygodni) zalecane jest stosowanie elastycznych rękawów uciskowych sprzyjających zmniejszaniu się obrzęków, gojeniu ran i zmniejszeniu blizn.
Powrót do normalnej aktywności zawodowej następuje po 7-10 dniach od operacji. Ćwiczenia sportowe (jogging, fitness) można rozpocząć po upływie 2-3 miesięcy.                                                                                 

Podczas konsultacji wstepnej chirurg plastyk po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i badania przedstawi pacjentowi możliwe rozwiązania chirurgiczne. Omówi dokładnie przebieg samego zabiegu, spodziewane efekty oraz dokłądną jego cenę, która zależy w dużym stponiu od rozległości zabiegu oraz zastosowanej metody

Cena zabiegu od:
10480 zł do 12900 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

Modelowanie sylwetki

Czas trwania zabiegu

Telefon

22 431 36 66