PL EN

Powiększanie piersi implantami okrągłymi lub anatomicznymi

Opis usługi

Zabieg powiększania piersi ma na celu nie tylko zwiększenie objętości biustu ale także poprawę jego kształtu np. uzyskanie symetryczności czy właściwych proporcji.
Zabiegi takie mogą być przeprowadzane przy wykorzystaniu implantów oraz poprzez przeszczep  własnej tkanki tłuszczowej.

Operacja powiększania piersi z zastosowaniem implantów najczęściej wykonywana jest u kobiet z piersiami małymi, asymetrycznymi, zniekształconymi karmieniem lub odchudzaniem.  Efekt tej operacji jest długotrwały choć ciąże i zmiany masy ciała mogą go zmienić.

Operacja  przeprowadzana jest w warunkach szpitalnych z zastosowaniem znieczulenia ogólnego (narkozy). Czas trwania operacji waha się od 1 do 2 h w zależności od wybranej metody.

Po zabiegu wskazana jest jedna doba hospitalizacji.Powrót do normalnej aktywności zawodowej następuje po 7-10 dniach od operacji. W okresie pooperacyjnym konieczne jest noszenie biustonosza elastycznego przez okres 6 – 8 tygodni od zabiegu oraz odpowiedni masaż piersi. Ćwiczenia sportowe można wznowić po 3 miesiącach. 

Podczas konsultacji wstepnej chirurg plastyk po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i badania przedstawi pacjentowi możliwe rozwiązania chirurgiczne. Omówi dokładnie przebieg samego zabiegu, spodziewane efekty oraz dokłądną jego cenę, która zależy w dużym stponiu od rozległości zabiegu oraz zastosowanej metody. W podanej cenie zabiegu nie uwzględniono implantów, których koszt wynosi od 2.600 - 5.000 zł

Cena zabiegu od:
14050 zł do 17300 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

biust

Czas trwania zabiegu

od 1 do 2 h

Telefon

22 431 36 66