PL EN

Powiększanie pośladków (implant lub/i przeszczep własnej tkanki tłuszczowej)

Opis usługi

Operacja powiększenia pośladków wykonywana jest u osób, które chcą poprawić wygląd estetyczny tej części ciała. Najczęściej zabieg ten przeprowadzany jest u osób, które mają płaskie pośladki.

Modelowanie - zmianę wielkości i kształtu pośladków można przeprowadzać przy pomocy implantów lub poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej.
W niektórych przypadkach zabieg poszerza się o liposukcję ( odessanie) grzbietu i talii.

Zabieg wykonywany jest w warunkach szpitalnych w znieczuleniu ogólnym (narkozie) i wymaga zazwyczaj 1 doby hospitalizacji.
W okresie pooperacyjnym przez okres około 6-8 tygodni zalecane jest stosowanie specjalnego ubrania uciskowego, co pozwala zmniejszyć obrzęki, sprzyja gojeniu ran i zmniejsza blizny.
Powrót do normalnej aktywności zawodowej następuje po okresie 2 do 4 tygodni od operacji. Przez 1 tydzień od zabiegu bezwzględnie zabronione jest obciążanie pośladków ( nie można siadać).

Podczas konsultacji wstepnej chirurg plastyk po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i badania przedstawi pacjentowi możliwe rozwiązania chirurgiczne. Omówi dokładnie przebieg samego zabiegu, spodziewane efekty oraz dokłądną jego cenę, która zależy w dużym stponiu od rozległości zabiegu oraz zastosowanej metody. W podanej cenie zabiegu nie uwzględniono implantów.

Cena zabiegu od:
19000 zł do 32000 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

Czas trwania zabiegu

Telefon

22 431 36 66