PL EN

Promocje w ESTELL

-30% NA ZABIEGI TRWAŁEGO USUWANIA OWŁOSIENIA

Wraz z początkiem roku sprawdzamy idealne kierunki na wymarzone wakacje, zaczynamy planować urlopy, wyjazdy. Nowy rok jest też idealnym momentem, aby zacząć przygotowania do tych wyjazdów. Przecież żadna z nas nie chce w trakcie wyczekanego urlopu przejmować się koniecznością codziennej depilacji nóg czy okolic intymnych.

Przygotowania do wakacji zacznij już dziś i umów się na zabiegi trwałego usuwania owłosienia. Promocja dotyczy pojedynczych jak i serii zabiegów.

Sprawdź szczegóły w regulaminie.

-20% NA ZABIEGI WYSZCZUPLAJĄCE, UJĘDRNIAJĄCE

Na liście postanowień noworocznych masz punkt „idealna sylwetka na lato”? Doskonale wiemy jak trudno jest samemu realizować takie cele, dlatego możesz na nas liczyć! Umów się na konsultacje z naszymi specjalistami, którzy przygotują dopasowany do Twoich potrzeb plan zabiegów i będą Cię wspierać w trakcie jego realizacji. Aby zmotywować Cię do działania przygotowaliśmy wyjątkową promocję na zabiegi wyszczuplające, ujędrniające – ONDA, ICOON, MAXIMUS i ZAFFIRO.

Dzięki tym zabiegom pozbędziesz się cellulitu i niechcianej tkanki tłuszczowej przed wakacjami!

Sprawdź szczegóły w regulaminie.

-110 zł NA HIGIENĘ JAMY USTNEJ

Zacznij Nowy Rok z uśmiechem! Piękny uśmiech to przede wszystkim zdrowy uśmiech, a pierwszym krokiem do osiągnięcia takiego efektu jest właściwa profilaktyka.

W ESTELL profesjonalna higiena jamy ustnej (skaling + piaskowanie + fluoryzacja + polerowanie + instruktaż higieny) dostępna jest w noworocznej promocji – taniej o ponad 30%, oszczędź 110 zł  (250 zł zamiast 360 zł).

Sprawdź szczegóły w regulaminie.

ROK ZNIŻEK W ESTELL

Skorzystaj z promocji, która obowiązuje cały rok!

Przy zakupie serii 2 takich samych zabiegów otrzymasz 10% zniżki.

Przy zakupie serii 3 takich samych zabiegów otrzymasz 15% zniżki.

Przy zakupie serii 4 takich samych zabiegów otrzymasz 20% zniżki.

Przy zakupie serii 5 takich samych zabiegów otrzymasz 25% zniżki.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48