PL EN

Rewitalizacja/ wypełnienie warg sromowych preparatem NEAUVIA

Opis usługi

Wypełniacz Neauvia Intense Rose powstał w trosce o urodę i zdrowie intymne, jako produkt dedykowany do korekcji lipoatrofii oraz plastyki części intymnych. Produkt ten cechuje najwyższe możliwe stężenie kwasu hialuronowego — 28 mg/ml — oraz duża wiskoelastyczność hydrożelu gwarantująca pacjentom 100-procentową satysfakcję. Intense Rose to optymalne połączenie skuteczności, bezpieczeństwa i długotrwałego efektu. Podobnie jak wszystkie wypełniacze Neauvia, Intense Rose powstaje z użyciem najczystszego źródła kwasu hialuronowego. Do sieciowania wykorzystuje się polimer PEG pozwalający na otrzymanie sieci wykonanej w technologii IPN.

Efekty zabiegu: Zastosowanie kwasu hialuronowego wzmacnia strukturę warg sromowych, poprawia ich jędrność, elastyczność i poziom nawilżenia. Ustępują też dolegliwości w postaci bólu czy świądu.

Wskazania do zabiegu: chęć zmiany wyglądu okolic intymnych, hipotrofia lub atrofia i wiotkość skóry warg sromowych większych i wzgórka łonowego, rozluźnienie i przebudowa blizn po nacięciu krocza podczas porodu, wiotka, sucha skóra łechtaczki i warg sromowych, utrata objętości tkanki okolic intymnych np. po znacznej utracie wagi ciała lub w przypadkach, kiedy zaczynają postępować zaniki tkanki związane z procesem starzenia. Przeciwwskazania do zabiegu: alergia na składniki preparatu, stany zapalne okolicy zabiegowej, infekcje w okolicy podania preparatu, ciąża.

Zalecana częstotliwość: Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się od 1 do 2 lat. Bezpośrednio po zakończeniu zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych czynności.

 

 

Cena zabiegu od:
1 ampułka 1400 zł
2 ampułki 2200 zł
3 ampułki 2800 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

  • alergia na składniki preparatu,
  • stany zapalne okolicy zabiegowej,
  • infekcje w okolicy podania preparatu,
  • ciąża.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz ginekolog

Obszar zabiegu

Czas trwania zabiegu

około 30 minut

Telefon

22 431 36 66