PL EN

Rewitalizacja/wypełnienie warg sromowych preparatem DESIRIAL

Opis usługi

Kuracja polega na wstrzyknięciu w tkankę podskórną warg sromowych większych preparatu DESIRIAL. Zawiera on wiążący wodę związek nawilżający wzbogacony o mannitol. Specyfik aplikowany jest za pomocą specjalnej kaniuli o bardzo małej średnicy. Zazwyczaj podaje się ok. 2 ml płynu przy jednym wkłuciu o średnicy 1–2 mm.

Efekty zabiegu: Zastosowanie kwasu hialuronowego DESIRIAL wzmacnia strukturę warg sromowych, poprawia ich jędrność, elastyczność i poziom nawilżenia. Ustępują też dolegliwości w postaci bólu czy świądu.

Wskazania do zabiegu: chęć zmiany wyglądu okolic intymnych, hipotrofia lub atrofia i wiotkość skóry warg sromowych większych i wzgórka łonowego, rozluźnienie i przebudowa blizn po nacięciu krocza podczas porodu, wiotka, sucha skóra łechtaczki i warg sromowych, utrata objętości tkanki okolic intymnych np. po znacznej utracie wagi ciała lub w przypadkach, kiedy zaczynają postępować zaniki tkanki związane z procesem starzenia.

Zalecana częstotliwość: Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się od 1 do 2 lat. Po około 2 tygodniach DESIRIAL zwiększa jeszcze swoją objętość o około 20–30%. Bezpośrednio po zakończeniu zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych czynności. 

Cena zabiegu od:
1 ml 1600 zł
2 ml 2000 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przygotowanie do zabiegu

Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest odbycie konsultacji lekarskiej. W jej trakcie lekarz przeprowadzi z pacjentką szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań i omówi całą procedurę zabiegową. Zgodnie z wymogami prawa i standardami przyjętymi przez klinikę ESTELL pacjentka proszona jest o podpisanie zgody na zabieg.

Przeciwwskazania

  • alergia na składniki preparatu,
  • stany zapalne okolicy zabiegowej,
  • infekcje w okolicy podania preparatu,
  • ciąża.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz ginekolog

Obszar zabiegu

Czas trwania zabiegu

20-30 minut

Telefon

22 431 36 66