Plasma IQ

O urządzeniu

Plasma IQ jest nieinwazyjnym i bezpiecznym urządzeniem wytwarzającym i wykorzystującym mikrowiązki plazmy powodując obkurczanie skóry oraz sublimację (odparowanie) naskórka bez uszkadzania warstwy podstawowej skóry właściwej. Wytwarzana przez urządzenie plazma to zjonizowany gaz zawierający w przybliżeniu takie same ilości ładunków dodatnich i ujemnych. Ze względu na specyficzne właściwości nazywany czwartym (obok gazu, cieczy i ciała stałego) stanem skupienia. Dzięki wykorzystaniu urządzenia możemy wykonywać zabiegi mające na celu unoszenie opadających powiek górnych i dolnych – alternatywa dla chirurgicznego zabiegu blefaroplastyki, likwidacji zmarszczek wokół ust tzw. zmarszczek palacza, likwidować czerwone plamki naczynkowe tzw. rubinki oraz usuwać drobne zmiany skórne.

Plasma IQ działa punktowo i bardzo precyzyjnie, dzięki czemu nie uszkadza otaczających tkanek. Podczas wykonywania zabiegu urządzenie Plasma IQ nie jest podłączone do prądu dzięki czemu można przeprowadzić zabieg u pacjentów, w przypadku których nie są wskazane zabiegi z przepływem prądu. Zabieg odbywa się w znieczuleniu powierzchniowym (krem znieczulający), jest bezkrwawy dzięki czemu nie ma konieczności wyłączenia z codziennej aktywności. Technika aplikacji wytworzonej mikrowiązki plazmy różni się w zależności od wskazań. Cała procedura zabiegowa wraz ze znieczuleniem trwa ok. 60 minut (sam zabieg 20-30 minut). W zależności od wskazań i satysfakcji pacjenta zabieg może wymagać 2-3 krotnego powtórzenia w odstępach około 3-4 tygodni ( nie dotyczy zabiegu usuwania znamion).

Zabieg z wykorzystaniem Plazmy IQ jest:

 • bezinwazyjny –  idealna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych (blefaroplastyki);
 • precyzyjny – mikrowiązka plazmy działa jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry;
 • szybki – daje natychmiastowy efekt, który jest widoczny już po pierwszym zabiegu;
 • bezpieczny – dla każdego, także dla osób z rozrusznikami serca oraz dla pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwwskazane;
 • komfortowy – zabieg jest bezbolesny i nie wymaga wyłączenia z codziennych aktywności.

Zadzwoń do nas

pokaż numer 22 431 36 66


  [rozwiń]
  [rozwiń]
  [rozwiń]