SMARTLUX

O urządzeniu

Leczenie światłem jest naturalną i nieinwazyjną metodą terapii, będącą działem medycyny klasycznej, a nie leczenia alternatywnego. Już w starożytności wykorzystywano lecznicze właściwości promieniowania słonecznego. Mająca kilka tysięcy lat tradycji światłoterapia miała okresy szczególnego rozkwitu. Dziś również możemy mówić o jej renesansie. Ma na to wpływ ogromny postęp technologiczny. Rewelacyjne działanie diod elektroluminescencyjnych (LED) potwierdzone jest wieloletnimi badaniami NASA i różnych ośrodków medycznych, m.in. Medicine College w Wisconsin.

Terapia SMARTLUX skraca czas rekonwalescencji po zabiegach medycznych. Pomaga niwelować ból oraz redukować stany zapalne i blizny, które często są dla pacjentów źródłem ogromnego obciążenia fizycznego i psychicznego. Terapia jest całkowicie bezinwazyjna i bezpieczna. Naświetlanie w znacznym stopniu przyspiesza odbudowę i regenerację komórek, nie naruszając przy tym ich budowy i fizjologii.

Aparat SMARTLUX wyposażony jest w głowice zabiegowe zbudowane z 5 segmentów. Składają się one z diod LED o bardzo wysokiej jasności. W zależności od rodzaju emitowanego światła, SMARTLUX może pomóc zarówno w leczeniu chorób skóry, jak i w usuwaniu pewnych defektów estetycznych.

 • Światło czerwone – przyspiesza gojenie, poprawia sprężystość skóry, pomaga usuwać zmarszczki i przebarwienia oraz efekty fotostarzenia się skóry,
 • światło niebieskie – działa bakteriobójczo, leczy trądzik i zrogowacenia słoneczne,
 • światło podczerwone – leczy stany zapalne, rany i urazy,
 • światło żółte – leczy zmiany naczyniowe, plamy wątrobowe, blizny pooperacyjne, rozstępy, piegi oraz poprawia kolor skóry,
 • światło zielone – poprawia sprężystość skóry, redukuje rozstępy,
 • światło czerwone + podczerwień – pomaga usuwać zmarszczki, leczy rany i urazy, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit.

Formularz kontaktowy


  [rozwiń]
  [rozwiń]
  [rozwiń]