PL EN

ULTHERA

ULTHERA to nowa kategoria zabiegów przeznaczona do nieinwazyjnego liftingu twarzy. Modelowanie skóry jest wyjątkowo precyzyjne, a jej odmłodzenie – spektakularne.

ULTHERA nie ma odpowiednika wśród dotychczas znanych rozwiązań estetycznych. Dzięki jej zastosowaniu uzyskujemy rezultaty porównywalne jedynie z tymi, które zapewnia chirurgia plastyczna. Metoda polega na dostarczeniu energii ultradźwięków, skoncentrowanej w postaci sekwencji, głęboko pod warstwy powierzchniowe skóry. Strumienie energii oddziałują dopiero w punkcie ogniskowej – tam, gdzie spotykają się fale ultradźwiękowe. Dzięki temu zewnętrzne warstwy skóry pozostają nietknięte.

Punkty koagulacji termalnej, które powstają dzięki miejscowemu zdeponowaniu energii, inicjują naturalną odpowiedź organizmu – pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych, ulepszonych włókien kolagenowych. Nowa głowica aparatu ULTHERA umożliwia zastosowanie terapii ultradźwiękami na trzech różnych, klinicznie istotnych głębokościach tkanki skórnej.

W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta skóra może być liftingowana na poziomach: 1,5 mm – 3,5 mm – 4,0 mm. Głowica 1,5 mm jest przeznaczona do pracy na wrażliwych obszarach skóry, np. okolic oczu i powoduje likwidację zmarszczek powierzchniowych. ULTHERA to także jedyne urządzenie, które dzięki ekranowi USG umożliwia wgląd w głąb tkanki. Gwarantuje to wyjątkową skuteczność i precyzję zabiegu. 

Kuracja przeciwdziała siłom grawitacji i zmniejsza pojawiające się z wiekiem zwiotczenia skóry. Rezultatem zabiegu jest między innymi wyraźne uniesienie górnych powiek. Dzięki temu spojrzenie staje się bardziej otwarte, a twarz wygląda bardziej świeżo i młodo. Efekt liftingu, poprawy napięcia i ujędrnienia skóry można uzyskać także w innych newralgicznych obszarach takich jak: policzki, linia żuchwy, podbródek. Zabieg ULTHERA nie wywołuje większego dyskomfortu.

Zabiegi

  1. Niechirurgiczny głęboki lifting skóry – urządzenie ULTHERA