Z300 (NASTĘPCA ZAFFIRO)

O urządzeniu

ZAFFIRO to urządzenie, które korzysta ze światła podczerwonego, peelingu wodnego oraz nowoczesnej kamery pozwalającej na wykonanie profesjonalnej diagnozy skóry. Nowoczesna i nieinwazyjna technologia TERMOLIFTINGU daje natychmiastowe i długotrwałe efekty ujędrnienia skóry. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga przygotowań oraz okresu rekonwalescencji.

Kuracja polecana jest osobom, które chcą spłycić bruzdy i zmarszczki, poprawić jędrność i elastyczność skóry oraz przywrócić jej blask. Urzędzenim Z300 można realizować zabiegi na całym ciele i twarzy. Efekty jakie można uzyskać to m.in.:

  • poprawa owalu twarzy i podniesienie opadających policzków,
  • poprawa wyglądu szyi, dekoltu i piersi,
  • likwidacja luźnej skóry ud, kolan i wewnętrznej strony ramion,
  • obkurczenie skóry brzucha u kobiet po porodzie.

Jak działa TERMOLIFTING?

Lifting termiczny to sposób na bezpieczną i skuteczną redukcję oznak starzenia się skóry. Wraz z wiekiem ilość kolagenu i elastyny w skórze drastycznie spada. Pojawiają się zmarszczki, skóra traci jędrność i elastyczność oraz staje się podatna na siłę grawitacji. ZAFFIRO emituje światło podczerwone, które działa na głębokie warstwy skóry, podgrzewając je do temperatury 65°C. Efekt termalny powstający w skórze właściwej powoduje kurczenie się włókien kolagenowych i elastynowych do ich pierwotnej długości. Dodatkowo fibroblasty stymulowane są do wytwarzania nowych włókien. Zawartość kolagenu zwiększa się o około 30%. ZAFFIRO daje efekt wygładzenia linii i bruzd oraz zagęszczenia, ujędrnienia i liftingu skóry. Pierwsze rezultaty zauważalne są już po pierwszym zabiegu, a końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy po 3–6 miesiącach.

Ceny zabiegów urządzeniem Z300 kształtuja się w przedziale od 500 zł do 1700 zł. Cena zabiegu zależy od obszaru ciała na jakim wykonywany jest zabieg. Przy wykupieniu serii zabiegów lub zabiegu łączonym na kilka obszarów ciała udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Formularz kontaktowy


    [rozwiń]
    [rozwiń]
    [rozwiń]