PL EN

Ujędrnienie i rewitalizacja zewnętrznych okolic intymnych z wykorzystaniem radio-frekwencji QuadriPolarnej - EVA

Opis usługi

Starzenie się wewnętrznej, ale także zewnętrznej tkanki narządów płciowych jest nieuniknionym procesem, który jest dodatkowo przyspieszany w okresie menopauzy. Bez odpowiedniego leczenia, tkanka obszaru moczowo-płciowego ulega osłabieniu i stopniowo zanika.

Zabieg ujędrniania i rewitalizacji zewnętrznych okolic intymnych wykonywany jest przy wykorzystaniu radio-frekwencji QuadriPolarnej - EVA.

Efekty zabiegu: Na skutek działania fal radio-frekwencji następuje termiczne pobudzenie fibroblastów w strukturach podskórnych i skórnych, prowadząc do produkcji kolagenu i elastyny. Wytworzona podczas zabiegu energia cieplna powoduje rozgrzanie, wywołując zwiększenie przepływu krwi i pobudzenie unerwionych tkanek. Zabieg poprawia jakość życia zarówno pacjentkom po menopauzie, jak i przed m.in. po urodzeniu dzieci, przywracając właściwe napięcie warg sromowych.

Wskazania do zabiegu:

  • objawy atrofii pochwy,
  • zwiotczenie oraz utrata jędrności warg sromowych,
  • pogorszenie jakości doznań w życiu intymnym.

Zalecana częstotliwość: Efekt odczuwalny jest już po pierwszym zabiegu. Zabieg wykonywany jest tylko i wyłącznie przez lekarza ginekologa. Zaleca się wykonanie serii zabiegów w ostępach 14-16 dniowych.

Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja lekarza, który informuje pacjentkę o wszystkich aspektach związanych z użyciem radio-frekwencji, m in. o jego możliwościach, przeciwwskazaniach, ewentualnych skutkach ubocznych. Pacjentka kwalifikowana jest do zabiegu po badaniu ginekologicznym. Zgodnie z wymogami prawa i standardami przyjętymi przez klinikę ESTELL pacjentka proszona jest o podpisanie zgody na zabieg.

Przeciwwskazania

  • choroby nowotworowe
  • infekcje okolic intymnych
  • menstruacja czy inne krwawienia z pochwy,
  • zmiany szyjki macicy bez aktualnego badacza cytologicznego,
  • ciąża

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

Obszar zabiegu

wargi sromowe

Czas trwania zabiegu

Telefon

22 431 36 66