PL EN

ULTHERA- niechirurgiczny lifting ultradźwiękowy, porawa napięcia skóry, redukcja wiotkości i zmarszczek

Opis usługi

Zabieg wykonywany urządzeniem ULTHERA, to JEDYNA NIECHIRURGICZNA METODA UZYSKANIA EFEKTU LIFTINGU SKÓRY BEZ UŻYCIA SKALPELA !

Ulthera skutecznie zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia. Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Ulthera są jedyną dostępną na rynku światowym nieinwazyjną terapią odmładzania skóry, która wykorzystuje ultradźwięki. Urządzenie Ulthera przeznaczone jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy, uniesienia opadającej górnej powieki, modelowania owalu i poszczególnych partii twarzy takich jak policzki, linia żuchwy, podbródek. 

Urządzenie Ulthera bazuje na  koncentracji energii ultradźwiękowej w wybranych miejscach i na określonej wcześniej głębokości dzięki czemu następuje znaczne uniesienie i ujędrnienie skóry. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa medycznego wykonywanych zabiegów urządzenie Ulthera wyposażone jest  w głowicę USG która podczas zabiegu umożliwia wgląd w tkankę. Gwarantuje to bezpieczeństwo, skuteczność i precyzję zabiegu.  Skoncentrowana energia ultradźwięków w postaci sekwencji strumieni dostarczana jest głęboko pod warstwy powierzchniowe skóry. Powoduje to natychmiastowe obkurczenie skóry poprzez koagulację tkanek. Dzięki naturze wysyłanych strumieni, które są łagodne dla tkanek, a oddziałują dopiero w punkcie gdzie spotykają się fale ultradźwiękowe,  zewnętrzne warstwy skóry pozostają nietknięte, a płaszczyzny położone głębiej poddane są działaniu skoncentrowanej dawki energii. Dzięki miejscowemu uwolnieniu energii organizm w sposób naturalny zaczyna produkować nowy, ulepszony kolagen, a w efekcie następuje lifting skóry, ujędrnienie, poprawa napięcia. Przeprowadzenie zabiegu na poszczególnych partiach twarzy umożliwia ich skuteczne wymodelowanie.

Zabieg Ulthera nie wywołuje większego dyskomfortu. W chwili oddziaływania  fal pacjent może czuć lekki ból utrzymujący się przez kilka sekund. Można go jednak zneutralizować przez zażycie na pół godziny przed zabiegiem środka przeciwbólowego (typu paracetamol).  Efekty zabiegów nie są natychmiastowe ale w okresie od 3 do 6 miesięcy pacjent uzyskuje pożądaną zmianę wyglądu skóry, zwiększone napięcie, odświeżenie, redukcję luźnej skóry a co za tym idzie piękny i  młody wygląd. To jedyne zabiegi, które mogą przynieść zmianę wyglądu twarzy porównywalną do chirurgicznego zabiegu liftingu a efekty ich utrzymują się minimum rok. Okres utrzymywania się efektów zabiegu zależy  zawsze od indywidualnych cech organizmu pacjenta i właściwości jego skóry. Zabiegi Ulthera są zabiegami przeprowadzanymi jeden raz – nie wymagają wykonania serii zabiegowych tak jak w przypadku wielu innych urządzeń. Zabieg nie wymaga żadnej rekonwalescencji i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności. Po zabiegu na skórze może wystąpić łagodny rumień utrzymujący się nie dłużej niż jedną lub dwie godziny. Niektórzy pacjenci mogą mieć niewielki obrzęk, który może być widoczny maksymalnie dzień lub dwa. Obszar poddany zabiegowi może być delikatniejszy i wrażliwy na dotyk przez klika dni po zabiegu.

Metoda Ulthera została stworzona dla osób, które nie chcą poddawać się zabiegom chirurgii plastycznej ale pragną w sposób mało inwazyjny pozbyć się wiotkiej, luźniej i pozbawionej jędrności i gładkości skóry.

Cena zabiegu od:
pojedyncze obszary twarz 1200 zł-3200 zł
podbródek 2800 zł
dolna część twarz 7000 zł
cała twarz 7900 zł
dekolt 5500 zł
szyja 4500 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

twarz, szyja, dekolt, poszczególne obszary twarzy

Czas trwania zabiegu

około 40-50 minut

Telefon

22 431 36 66