PL EN

ULTHERA- niechirurgiczny lifting ultradźwiękowy, porawa napięcia skóry, redukcja wiotkości i zmarszczek

Opis usługi

Zabieg wykonywany urządzeniem ULTHERA, to JEDYNA NIECHIRURGICZNA METODA UZYSKANIA EFEKTU LIFTINGU SKÓRY BEZ UŻYCIA SKALPELA!

Ulthera skutecznie zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia.
Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Ulthera są jedyną dostępną na rynku światowym nieinwazyjną terapią odmładzania skóry, która wykorzystuje ultradźwięki. Energia ultradźwiękowa koncentruje się w wybranych miejscach i na określonej wcześniej głębokości dzięki czemu następuje znaczne uniesienie i ujędrnienie skóry. Dzięki naturze wysyłanych strumieni, które są łagodne dla tkanek, a oddziałują dopiero w punkcie gdzie spotykają się fale ultradźwiękowe,  zewnętrzne warstwy skóry pozostają nietknięte, a płaszczyzny położone głębiej poddane są działaniu skoncentrowanej dawki energii. Dzięki miejscowemu uwolnieniu energii organizm w sposób naturalny zaczyna produkować nowy, ulepszony kolagen. Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa medycznego wykonywanych zabiegów urządzenie Ulthera wyposażone jest  w głowicę USG która podczas zabiegu umożliwia wgląd w tkankę. Gwarantuje to bezpieczeństwo, skuteczność i precyzję zabiegu.

Efekty zabiegu:

 • lifting,
 • ujędrnienie i uelastycznienie skóry okolic oczu,
 • wygładzenie drobnych linii i zmarszczek.

Wskazania do zabiegu: obniżone łuki brwiowe, nadmiarem skóry górnej powieki, opadającymi powiekami.

Zalecana częstotliwość: Efekty zabiegów nie są natychmiastowe ale w okresie od 3 do 6 miesięcy pacjent uzyskuje pożądaną zmianę wyglądu skóry, zwiększone napięcie, odświeżenie, redukcję luźnej skóry a co za tym idzie piękny i  młody wygląd. To jedyne zabiegi, które mogą przynieść zmianę wyglądu twarzy porównywalną do chirurgicznego zabiegu liftingu a efekty ich utrzymują się minimum rok. Okres utrzymywania się efektów zabiegu zależy zawsze od indywidualnych cech organizmu pacjenta i właściwości jego skóry. Zabiegi Ulthera są zabiegami przeprowadzanymi jeden raz – nie wymagają wykonania serii zabiegowych tak jak w przypadku wielu innych urządzeń.
Zabieg Ulthera nie wywołuje większego dyskomfortu. W chwili oddziaływania fal pacjent może czuć lekki ból utrzymujący się przez kilka sekund. Można go jednak zneutralizować przez zażycie na pół godziny przed zabiegiem środka przeciwbólowego (typu paracetamol).  Zabieg nie wymaga jednak żadnej rekonwalescencji i można po nim od razu wrócić do codziennej aktywności.

Cena zabiegu od:
kurze łapki 1500 zł
powieki dolne 1200 zł
powieki dolne+łuk brwiowy 2500 zł
górna część twarzy 3200 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

 • choroby skóry (także trądzik),
 • otwarte rany lub inne zmiany chorobowe obszarów skóry poddawanych zabiegowi,
 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • wszczepione implanty metalowe i bioabsorbowalne lub rozrusznik serca,
 • ciąża,
 • choroby nowotworowe,
 • ciężkie i niewyrównane schorzenia ogólnoustrojowe (niewydolność nerek, cukrzyca,
 • niestabilna choroba niedokrwienna serca, kolagenozy.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

kurze łapki, powieki dolne, łuk brwiowy

Czas trwania zabiegu

90 minut

Telefon

22 431 36 66