PL EN

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to zabieg, który ma na celu poprawić wygląd brwi, oczu i ust poprzez nadanie im odpowiedniego kształtu, poprawę symetrii czy zmianę koloru. Polega on na wprowadzeniu w głąb naskórka specjalnych pigmentów. Makijaż permanentny podkreśla urodę oraz wydobywa naturalne kobiece piękno.

Każdy zabieg składa się z dwóch wizyt: pierwszej oraz bezpłatnego dopigmentowania po 4 tygodniach. Na spotkaniu linergista wspólnie z klientem dobiera odpowiednią metodę i technikę pigmentacji. (zdjęcie)

Wskazania: Zabieg polecany jest dla wszystkich kobiet, które pragną mieć idealny makijaż o każdej porze dnia. Zalecany dla osób, które są uczulone na kosmetyki kolorowe, dla kobiet niemających rano czasu na codzienny makijaż, z wadą wzroku czy też dużo uprawiających sport. Wskazaniami do zabiegu są również defekty wynikające z różnych chorób lub ich następstw np. utrata brwi po chemioterapii, odbarwienia skóry (bielactwo), blizny na łuku brwiowym i rozszczep wargi.

Trwałość makijażu permanentnego w skórze jest sprawą indywidualną, ale określa się ją zazwyczaj od 2 do 3 lat. Zależy od czynników jak: biochemia skóry, rodzaj cery, wiek czy pielęgnacja domowa.

Przeciwwskazania:

- ciąża i okres karmienia piersią

- hemofilia, łuszczyca, epilepsja

- nieustabilizowana cukrzyca

- choroba nowotworowa

- skóra z tendencjami do bliznowców

- podwyższona temperatura, antybiotykoterapia,

- leki sterydowe oraz przeciwzakrzepowe

- aktywny wirus opryszczki

- alergie i stany zapalne skóry

Zabiegi

  1. Kreska dekoracyjna na powiece górnej
  2. Kreska na powiece dolnej
  3. Makijaż permanentny brwi
  4. Makijaż permanentny ust
  5. Kreska zagęszczająca rzęsy na powiece górnej