PL EN

Usługi

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to zabieg, który ma na celu poprawić wygląd brwi, oczu i ust poprzez nadanie im odpowiedniego kształtu, poprawę symetrii czy zmianę koloru. Polega on na wprowadzeniu w głąb naskórka specjalnych pigmentów. Makijaż permanentny podkreśla urodę oraz wydobywa naturalne kobiece piękno.

Każdy zabieg składa się z dwóch wizyt: pierwszej oraz bezpłatnego dopigmentowania po 4 tygodniach. Na spotkaniu linergista wspólnie z klientem dobiera odpowiednią metodę i technikę pigmentacji. (zdjęcie)

Wskazania: Zabieg polecany jest dla wszystkich kobiet, które pragną mieć idealny makijaż o każdej porze dnia. Zalecany dla osób, które są uczulone na kosmetyki kolorowe, dla kobiet niemających rano czasu na codzienny makijaż, z wadą wzroku czy też dużo uprawiających sport. Wskazaniami do zabiegu są również defekty wynikające z różnych chorób lub ich następstw np. utrata brwi po chemioterapii, odbarwienia skóry (bielactwo), blizny na łuku brwiowym i rozszczep wargi.

Trwałość makijażu permanentnego w skórze jest sprawą indywidualną, ale określa się ją zazwyczaj od 2 do 3 lat. Zależy od czynników jak: biochemia skóry, rodzaj cery, wiek czy pielęgnacja domowa.

Przeciwwskazania:

- ciąża i okres karmienia piersią

- hemofilia, łuszczyca, epilepsja

- nieustabilizowana cukrzyca

- choroba nowotworowa

- skóra z tendencjami do bliznowców

- podwyższona temperatura, antybiotykoterapia,

- leki sterydowe oraz przeciwzakrzepowe

- aktywny wirus opryszczki

- alergie i stany zapalne skóry

Zabiegi

  1. Makijaż permanentny ust (wszystkie metody)
  2. Makijaż permanentny brwi (wszystkie metody)
  3. Kreska zagęszczająca rzęsy na powiece górnej
  4. Kreska dekoracyjna na powiece górnej
  5. Kreska na powiece dolnej