PL EN

VENUSIAN- redukcja zmarszczek, obrzęków i zasinień w okolicach oczu przy użyciu karboksyterapii

Opis usługi

Nasze zabiegi gwarantują odmłodzenie i zachowanie promiennego spojrzenia na długo. Niestety zwykle pierwsze oznaki starzenia (zmarszczki, cienie, obrzęki) pojawiają się właśnie w okolicy oczu, gdzie skóra jest bardzo cienka, delikatna i wrażliwa. Problemy ze skórą wokół oczu nasilają się z wiekiem, przy dużym zmęczeniu oraz przy pogorszeniu stanu zdrowia.Możemy do nich zaliczyć m.in. karboksyterapię, którą po raz pierwszy zastosowano we Francji, w 1932 r. Tę znaną i cenionę metodę stosowaną we flebologii, od ponad 20 lat z sukcesem wykorzystuje medycyna estetyczna. Karboksyterapia jest zgodna z procesami fizjologicznymi zachodzącymi w organizmie. Polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla i wywołaniu kontrolowanego stanu zapalanego w celu uruchomienia naturalnych procesów regeneracyjnych skóry. Po aplikacji gaz wędruje do płuc i jest wydalany jako produkt wymiany gazowej.

Efekty zabiegu: Metoda jest niezwykle skuteczna w leczeniu chorób i zmian związanych z zaburzeniami obwodowego krążenia krwi. Pomaga również zlikwidować cienie pod oczami, miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit czy łysienie. Karboksyterapię można łączyć z innymi zabiegami stosowanymi w medycynie estetycznej takimi jak: mezoterapia, lipoliza, peelingi.

Wskazania do zabiegu: utratę jędrności skóry wokół oczu oraz cienie pod oczami, wiotkość skóry - wywołana efektami starzenia, intensywnym odchudzaniem lub ciążą, zmarszczki w okolicach twarzy, szyi oraz dekoltu, cellulit, miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, świeże rozstępy i blizny, zaburzenia prawidłowego krążenia (np. zimne ręce i stopy), opuchnięcia nóg, łuszczyca, wypadanie włosów.

Zalecana częstotliwość: Efekty w przypadku wygładzania zmarszczek oraz redukcji obrzęków i cieni pod oczami widoczne są już po 6 zabiegach, w przypadku walki z cellulitem, rozstępami, wiotkością skóry oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej widoczne są po serii 12 zabiegów, tj. w mniej niż 12 tygodni.

Przeciwwskazania

  • ciąża,
  • ciężkie choroby serca i płuc,
  • choroba nowotworowa,
  • stany zapalne skóry w okolicy zabiegowej,
  • terapia inhibitorami anhydrozy węglanowej.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

okolice oczu

Czas trwania zabiegu

30 minut

Telefon

22 431 36 66