PL EN

VENUSIAN - wspomaganie leczenia wypadania włosów, karboksyterapia

Opis usługi

Karboksyterapię po raz pierwszy zastosowano we Francji, w 1932 r. Tę znaną i cenionę metodę stosowaną we flebologii, od ponad 20 lat z sukcesem wykorzystuje medycyna estetyczna. Zabieg jest zgodny z procesami fizjologicznymi zachodzącymi w organizmie. Polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla i wywołaniu kontrolowanego stanu zapalanego w celu uruchomienia naturalnych procesów regeneracyjnych skóry. Po aplikacji gaz wędruje do płuc i jest wydalany jako produkt wymiany gazowej.

 

Efekty zabiegu: Metoda jest niezwykle skuteczna w leczeniu chorób i zmian związanych z zaburzeniami obwodowego krążenia krwi. Pomaga również zlikwidować cienie pod oczami, miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit czy łysienie. Karboksyterapię można łączyć z innymi zabiegami stosowanymi w medycynie estetycznej takimi jak: mezoterapia, lipoliza, peelingi.

Wskazania do zabiegu: utratę jędrności skóry wokół oczu oraz cienie pod oczami; wiotkość skóry - wywołana efektami starzenia, intensywnym odchudzaniem lub ciążą, zmarszczki w okolicach twarzy, szyi oraz dekoltu, cellulit, miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, świeże rozstępy i blizny, zaburzenia prawidłowego krążenia (np. zimne ręce i stopy), opuchnięcia nóg, łuszczyca, wypadanie włosów.

Zalecana częstotliwość: Efekty w przypadku wygładzania zmarszczek oraz redukcji obrzęków i cieni pod oczami widoczne są już po 6 zabiegach. W przypadku walki z cellulitem, rozstępami, wiotkością skóry oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej widoczne są po serii 12 zabiegów, tj. w mniej niż 12 tygodni.

Cena zabiegu od:
od 280 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

  • ciąża,
  • ciężkie choroby serca i płuc,
  • choroba nowotworowa,
  • stany zapalne skóry w okolicy zabiegowej,
  • terapia inhibitorami anhydrozy węglanowej.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

skóra głowy

Czas trwania zabiegu

30 minut

Telefon

22 431 36 66