PL EN

VENUSIAN - wspomaganie leczenia wypadania włosów, karboksyterapia

Opis usługi

Karboksyterapię po raz pierwszy zastosowano we Francji, w 1932 r. Tę znaną i cenionę metodę stosowaną we flebologii, od ponad 20 lat z sukcesem wykorzystuje medycyna estetyczna. Zabieg jest zgodny z procesami fizjologicznymi zachodzącymi w organizmie. Polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla i wywołaniu kontrolowanego stanu zapalanego w celu uruchomienia naturalnych procesów regeneracyjnych skóry. Po aplikacji gaz wędruje do płuc i jest wydalany jako produkt wymiany gazowej.

 

Efekty zabiegu: Metoda jest niezwykle skuteczna w leczeniu chorób i zmian związanych z zaburzeniami obwodowego krążenia krwi. Pomaga również zlikwidować cienie pod oczami, miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit czy łysienie. Karboksyterapię można łączyć z innymi zabiegami stosowanymi w medycynie estetycznej takimi jak: mezoterapia, lipoliza, peelingi.

Wskazania do zabiegu: utratę jędrności skóry wokół oczu oraz cienie pod oczami; wiotkość skóry - wywołana efektami starzenia, intensywnym odchudzaniem lub ciążą, zmarszczki w okolicach twarzy, szyi oraz dekoltu, cellulit, miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, świeże rozstępy i blizny, zaburzenia prawidłowego krążenia (np. zimne ręce i stopy), opuchnięcia nóg, łuszczyca, wypadanie włosów.

Zalecana częstotliwość: Efekty w przypadku wygładzania zmarszczek oraz redukcji obrzęków i cieni pod oczami widoczne są już po 6 zabiegach. W przypadku walki z cellulitem, rozstępami, wiotkością skóry oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej widoczne są po serii 12 zabiegów, tj. w mniej niż 12 tygodni.

Przeciwwskazania

  • ciąża,
  • ciężkie choroby serca i płuc,
  • choroba nowotworowa,
  • stany zapalne skóry w okolicy zabiegowej,
  • terapia inhibitorami anhydrozy węglanowej.

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

skóra głowy

Czas trwania zabiegu

30 minut

Telefon

22 431 36 66

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48