PL EN

Wypełnienie doliny łez/likwidacja cieni pod oczami kwasem hialuronowym

Opis usługi

W procesie starzenia okolicy oczu powstaje  zanik tkanki podskórnej oraz wiotczenie skóry.
Zanika naturalna podściółka tłuszczowa, przez co zapadają się pewne rejony twarzy, najczęściej okolica oczodołu i przyśrodkowa część policzków.
Zagłębienia te nadają twarzy bardzo smutny i zmęczony wyraz.
Aby zlikwidować ten efekt stosuje się preparaty na bazie kwasu hialuronowego, które wypełniają powstałe w procesie starzenia ubytki tkanki, a jednocześnie eliminują widoczne cienie pod oczami.  

Zabieg polega na wstrzykiwaniu do skóry preparatu w miejscu, gdzie tworzy się linijne zagłębienie stanowiące typową „dolinę łez”.
Wstrzyknięcie może być wykonane za pomocą igły (wtedy potrzeba kilku nakłuć skóry w tym rejonie) lub tzw. technikę kaniuli, czyli podania preparatu z dwóch wkłuć (po jednym na każdą stronę) za pomocą specjalnej elastycznej cieniutkiej kaniuli.
Niezależnie od tego, czy zastosujemy igłę, czy kaniulę, rezultaty zabiegu są takie same natomiast zastosowanie kaniuli daje większe szanse na uniknięcie ewentualnych siniaków w miejscu iniekcji.

Efekty zabiegu: Zabieg gwarantuje spektakularne natychmiastowe efekty, które utrzymują się przez okres od 7 nawet do 24 miesięcy w zależności od rodzaju zastosowanego preparatu. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do normalnego życia. Wchłaniający się preparat zapewnia doskonałe nawilżenie okolicznych tkanek dając tym samym efekt wypoczętej i zdrowej skóry.Bezpośrednio po zabiegu zagłębienia, jakie tworzą się pod oczami i na policzkach, spłycają się. Mniej widoczny jest cień, jaki tworzy się w obrębie oczodołu i policzka.
Wygładzenie twarzy w tym obszarze od razu optycznie odmładza ją i nadaje jej bardziej wypoczęty wygląd.

Wskazania do zabiegu: wypełnienie doliny łez (redukcja tzw. worków pod oczami).

Aby przeprowadzić skuteczne i bezpieczne dla pacjentów zabiegi, w Estell stosujemy bardzo szeroką gabę preparatów wypełniajacych do zabiegów min. takich jak : Emervel, Regenyal, Restylane, XHA VOLUME, XHA3, ART. FILLER UNIVERSE, ART. FILLER VOLUME, RESTYLANE FYNESSE

Cena zabiegu od:
1300 - 1500 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

  • okres ciąży i karmienia piersią,
  • ostre choroby gorączkowe,
  • choroby autoimmunologiczne, szczególnie w aktywnym okresie,
  • infekcje skóry: bakteryjne, grzybicze lub wirusowe,
  • reakcje nadwrażliwości po poprzednim zastosowaniu wypełniaczy w wywiadzie,
  • zastosowanie wypełniaczy na bazie kwasu polimlekowego (Sculptra) w ciągu ostatnich pięciu lat.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

okolice oczu

Czas trwania zabiegu

30 minut

Telefon

22 431 36 66