PL EN

ZAFFIRO- termolifting, poprawa zagęszczenia i kondycji skóry

Opis usługi

Starzenie się skóry to proces naturalny i nieunikniony. Z biegem lat zmniejsza się biologiczna aktywność komórek i tkanek naszego organizmu oraz spowalniają się  zachodzące w skórze procesy regeneracyjne.  W efekcie tych procesów  następuje utrata elestyczności skóry i jej znaczne wysuszenie. W początkowym okresie zachodzących procesów starzenia skóry powstają bardzo delikatne zmarszczki i słabo widoczne rozluźnienie skóry. Następnie wysuszenia nasila się, prowadząc do powstawania bardziej szorstkiej, matowej, i pozbawionej blasku skóry. Z biegem czasu skóra jest coraz luźniejsza a zmarszczki głębsze i widoczne. Aby zapobiegać i zwalniać te niepożądane objawy upływającego czasu medycyna estetyczna znalazła rozwiązania.

Jednym z nich jest zabieg termoliftingu urządzeniem Zaffiro Z300, który powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje gwałtownym skurczeniem się włókien do ich pierwotnej długości. Pod wpływem wysokiej temperatury fibroblasty są stymulowane do produkcji nowych włókien kolagenowych (kolagenogeneza). Proces tworzenia kolagenu jest długofalowy i następuje stopniowo.

Efekt zabiegu: 

 • dzięki zwiększonej produkcji kolagenu – o ok. 30% uzyskujemy efekt zwiększania gęstości skóry, liftingu.
 • skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta,
 • zwiększa napiętość i elastyczność skóry,
 • drobne zmarszczki zostają wygładzone.    
 • zmianom ulega struktura skóry.                                                                                                                                                                                                      

Wskazania do zabiegu: poprawa owalu twarzy, uniesienie opadających policzków, niwelowanie bruzdy wargowo-nosowe, wygładzenie zmarszczek, poprawa napięcia i elastyczności skóry, obkurczenie skóry na brzuchu u kobiet po porodzie, likwidacja obwisłości skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud, modelowanie, obszaru nad kolanami, poprawa skóry dekoltu.                                                                                                                                                                                        

Zalecana częstotliwość: Czas zabiegu zależy od obszaru na jakim wykonujemy zabieg. W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów. Dla podtrzymania rezultatów, nasi specjaliści polecają terapie łączone, w których wykorzystują różne urządzenia oraz zabiegi lekarskie. Pierwsze efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu, a końcowy rezultat odmłodzenia skóry uzyskujemy po 3–6 miesiącach.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

 

Cena zabiegu od:
twarz 700 zł
twarz+szyja 1100 zł
twarz+szyja+dekolt 1500 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Z300 (następca Zaffiro)

Nowość! Tylko w Estell innowacyjne urządzenie w profilaktyce anty - aging. Z300 to najnowsza wersja urządzenia do TERMOLIFTINGU z ulepszonym systemem chłodzenia głowicy, umożliwiającym wydłużenie czasu emisji światła podczerwonego, co wpływa na lepsze efekty zabiegu.

ZAFFIRO to urządzenie, które korzysta ze światła podczerwonego, peelingu wodnego oraz nowoczesnej kamery pozwalającej na wykonanie profesjonalnej diagnozy skóry. Nowoczesna i nieinwazyjna technologia TERMOLIFTINGU daje natychmiastowe i długotrwałe efekty ujędrnienia skóry. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga przygotowań oraz okresu rekonwalescencji.

Kuracja polecana jest osobom, które chcą spłycić bruzdy i zmarszczki, poprawić jędrność i elastyczność skóry oraz przywrócić jej blask. Urzędzenim Z300 można realizować zabiegi na całym ciele i twarzy. Efekty jakie można uzyskać to m.in.:

 • poprawa owalu twarzy i podniesienie opadających policzków,
 • poprawa wyglądu szyi, dekoltu i piersi,
 • likwidacja luźnej skóry ud, kolan i wewnętrznej strony ramion, 
 • obkurczenie skóry brzucha u kobiet po porodzie.

 

Jak działa TERMOLIFTING?

Lifting termiczny to sposób na bezpieczną i skuteczną redukcję oznak starzenia się skóry. Wraz z wiekiem ilość kolagenu i elastyny w skórze drastycznie spada. Pojawiają się zmarszczki, skóra traci jędrność i elastyczność oraz staje się podatna na siłę grawitacji. ZAFFIRO emituje światło podczerwone, które działa na głębokie warstwy skóry, podgrzewając je do temperatury 65°C. Efekt termalny powstający w skórze właściwej powoduje kurczenie się włókien kolagenowych i elastynowych do ich pierwotnej długości. Dodatkowo fibroblasty stymulowane są do wytwarzania nowych włókien. Zawartość kolagenu zwiększa się o około 30%. ZAFFIRO daje efekt wygładzenia linii i bruzd oraz zagęszczenia, ujędrnienia i liftingu skóry. Pierwsze rezultaty zauważalne są już po pierwszym zabiegu, a końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy po 3–6 miesiącach.


Ceny zabiegów urządzeniem Z300 kształtuja się w przedziale od 500 zł do 1700 zł. Cena zabiegu zależy od obszaru ciała na jakim wykonywany jest zabieg. Przy wykupieniu serii zabiegów lub zabiegu łączonym na kilka obszarów ciała udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Czytaj więcej

Przeciwwskazania

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • otwarte rany,
 • choroby nowotworowe,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • implanty,
 • przebyty zabieg złotych nici,
 • okres trzech dni od zastosowania botoksu
 • okres dwóch tygodni po zastosowaniu wypełniaczy
 • terapie lekami światłouczulającymi.                                                                                        

Kto wykonuje zabieg?

kosmetolog

Obszar zabiegu

twarz, szyja, dekolt

Czas trwania zabiegu

40 minut

Telefon

22 431 36 66

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48