PL EN

Zmniejszenie otoczek piersi

Opis usługi

Zabieg zmniejszenia otoczek wykonuje się w celu poprawienia wyglądu estetycznego piersi.

Powiększenie otoczki może być spowodowane karmieniem piersią, zmianami hormonalnymi lub być indywidualną cechą osobniczą kobiety.
Zabieg zmniejszenia otoczki polega na chirurgicznym usunięciu nadmiaru tkanek z obwodu otoczki i koncentrycznym zamknięciu rany elastycznym szwem niewchłanialnym co zapewnia trwałość uzyskanego wyniku.
Cięcia wykonywane podczas zabiegu zlokalizowane są w obrębie otoczki. Powstałe blizny z upływem czasu stają się niewidoczne.
Uzyskiwane efekty zabiegu są bardzo dobre i trwałe jednakże zabieg nie zatrzymuje naturalnego procesu starzenia się.  Ciąża, karmienie piersią, znaczne zmiany masy ciała lub operacje piersi mogą zmienić uzyskany dobry efekt estetyczny.

Zabieg przeprowadzany jest w warunkach ambulatoryjnych (gabinet zabiegowy) w znieczuleniu miejscowym. Nie ma wskazań do hospitalizacji po zabiegowej.

Powrót do normalnej aktywności następuje po 2-3 dniach. Ćwiczenia sportowe mogą zostać wznowione po 1 miesiącu od zabiegu.

Podczas konsultacji wstepnej chirurg plastyk po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i badania przedstawi pacjentowi możliwe rozwiązania chirurgiczne. Omówi dokładnie przebieg samego zabiegu, spodziewane efekty oraz dokłądną jego cenę, która zależy w dużym stponiu od rozległości zabiegu oraz zastosowanej metody.

Cena zabiegu od:
4650 zł do 5700 zł

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

biust

Czas trwania zabiegu

Telefon

22 431 36 66