PL EN

Zwiększenie napięcia tkanek ramion i brzucha preparatem Ellanse

Opis usługi

ELLANSÉ™ to pierwsza rodzina wypełniaczy skórnych, która dzięki swym właściwościom, nie tylko koryguje zmarszczki i fałdy, ale stymuluje produkcję własnego kolagenu, aby prawdziwie walczyć z przyczynami leżącymi u podstaw procesów starzenia w obszarze twarzy i dłoni, w rezultacie w sposób stopniowy i długotrwały zapewniając ci naturalny młody wygląd.

Preparaty Ellansé™ tworzą nową erę innowacyjnych implantów do wstrzykiwania, łączących bezpieczeństwo, możliwość doboru czasu trwania efektu zabiegowego, jak również stabilność jego utrzymywania, zaprojektowane specjalnie na potrzeby medycyny estetycznej i chirurgii. W trakcie zabiegu w miejsca wymagające korekcji podawany jest odpowiednio dobrany przez lekarza preparat z rodziny Ellansé™: Ellansé™ S, - M, -L lub -E, bądź specjalny preparat dedykowany do grzbietów dłoni: Ellansé™ Hands S, - M. Preparat podawany jest głęboko w tkankę podskórną, szczególnie w celach poprawy jakości skóry lub bezpośrednio na kość, w celu osiągnięcia efektu wolumetrycznego, tj. zwiększenia objętości. Z wiekiem nasze kości jak i głęboko położony tłuszcz ulegają redukcji i pojawiają się ubytki objętości dlatego podanie preparatu bezpośrednio na kość w naturalny sposób uzupełnia braki i odbudowuje naturalny kształt twarzy. Głównym komponentem Ellansé™ jest polikaprolakton (PCL), który występuje w formie idealnie gładkich mikrosfer (25-50 mikronów), które są zawieszone w sposób jednorodny w specjalnie przygotowanym nośniku żelowym, będącym wodnym roztworem karboksymetylocelulozy. Prostota tego wyjątkowego składu oraz zastosowane technologie powodują, że produkty są bardzo bezpieczne oraz wydajne. Produkty są w pełni wchłanialne, a przebieg procesu bioresorpcji jest szczegółowo znany i potwierdzony badaniami naukowymi. Warto też nadmienić, iż preparaty na bazie polikaprolaktonu nie są sieciowane w procesie chemicznym, co jednoznacznie przesądza o ich bezpieczeństwie.

Efekty zabiegu: Efekt zabiegowy widoczny jest natychmiast już przy jednej iniekcji oraz utrzymuje się w zależności od wybranego preparatu od 12 miesięcy Ellansé™ S do 4 lat Ellansé™ E. Co ważne w odróżnieniu od tradycyjnych wypełniaczy tkankowych efekt jest stabilny przez cały deklarowany czas.

Ellanse:

  • koryguje zmarszczki i fałdy,
  • stymuluje twój własny kolagen dla długotrwałych i naturalnych efektów zabiegowych,
  • modeluje i rzeźbi,
  • odwraca oznaki starzenia,
  • zapewnia bardziej naturalny i młodzieńczy wygląd.

Wskazania do zabiegu: odmładzanie twarzy, wypełnienie zmarszczek, bruzd, modelowanie poszczególnych obszarów twarzy, odmładzanie dłoni

Zalecana częstotliwość: zabiegi Ellanse powtarza się w zależności od rodzaju preparatu: Ellanse S – 1 rok; Ellanse M – 2 lata; Ellanse L – 3 lata; Ellanse E – 4 lata.

 

Cena zabiegu od:
Ellanse S 1200 zł
Ellanse M 1400 zł
Ellanse L 1600 zł
Ellanse E 2000 zł
podana cena za 1 ampułkę, najczęściej do zabiegu wykorzystuje się 1 lub 2 ampułki

Pełny cennik Płatności ratalne Umów wizytę

Przeciwwskazania

 Przeciwwskazania do zabiegu są typowe, jak dla każdego preparatu do iniekcji stosowanego w medycynie estetycznej.

22 431 36 66 lub zostaw kontakt.

Oddzwonimy.


Skontaktuj się z nami.

+48

Kto wykonuje zabieg?

lekarz

Obszar zabiegu

brzuch, ramiona

Czas trwania zabiegu

30-60 minut

Telefon

22 431 36 66