Radiofrekwencja mikroigłowa (RF) Warszawa

O zabiegu

Innowacyjny zabieg RF mikroigłowej w Warszawie jest obecnie najskuteczniejszym działaniem w terapii pozbywania się blizn, rozstępów, cellulitu, zmarszczek z różnych obszarów ciała. Dzięki intensywnemu działaniu na pożądanej głębokości skóry właściwej wpływa na intensywne pobudzenie procesów regeneracji i stymulacji produkcji elastyny oraz włókien kolagenowych, co pozwala znacznie poprawić kondycję skóry twarzy oraz innych okolic. Zalecana ilość zabiegów i termolifting oraz nakłuwanie za pomocą specjalnej głowicy wyposażonej w kilkadziesiąt igieł pozwala uzyskać wyraźne efekty już po pierwszym zabiegu.

Na czym polega radiofrekwencja mikroigłowa w Warszawie?

Radiofrekwencję mikroigłową w Warszawie wykonuje się, aby stymulować procesy naprawcze i pobudzić tkanki do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Podczas działania wykorzystywane są właściwości energii fal radiowych. Podgrzewają one tkanki, co pozwala na uzyskanie spektakularnego efektu liftingu: poprawy napięcia, jędrności i owalu twarzy. Można to osiągnąć, łącząc frakcjonowanie mikroigłowe RF z mezoterapią igłową. 

Jak przebiega zabieg radiofrekwencji mikroigłowej i lifting urządzeniem?

W trakcie zabiegu urządzenie wykonuje zabieg będący połączeniem lipolizy i termoliftingu. Sprzęt wyposażony jest w aplikatory, które pozwalają na zastosowanie zarówno właściwości prądu RF, jak i mechaniczne odessanie upłynnionej tkanki tłuszczowej, co pozwala na osiągnięcie jednych z najbardziej spektakularnych efektów wśród zabiegów medycyny estetycznej. 

W klinice Estell wykorzystujemy specjalistyczne aplikatory przeznaczone do termoliftingu, które bardzo skutecznie penetrują w głąb skóry (do 3,5 mm). Tak działające fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych po zakończeniu zabiegu gwarantują efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.

Radiofrekwencja mikroigłowa jest o wiele mniej inwazyjna niż lifting chirurgiczny. Wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym. Lekarz wykonuje niewielkie nacięcie skóry w okolicach ucha, po czym wprowadza w sposób kontrolowany pod nią aplikator emitujący energię fal radiowych. Ciepło generowane wokół aplikatora prowadzi do natychmiastowej koagulacji naczyń krwionośnych, co eliminuje krwawienie okołozabiegowe. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie utrzymujące się kilka godzin.

Radiofrekwencja mikroigłowa – efekty 

Pierwszy efekt liftingu i poprawy napięcia skóry następuje już po jednym zabiegu. Na najlepsze efekty należy jednak poczekać około kilku tygodni. Po zabiegu kondycja i świetna kondycja cery utrzymuje się przez około 12 miesięcy. Następnie zabieg można powtórzyć. Głębokość działania, jak i potrzebna ilość zabiegów estetycznych listingu skóry w postaci RF zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta i ustalana jest przez specjalistę. Zazwyczaj jest potrzeba 2-3 zabiegów, aby osiągnąć doskonałe efekty. Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej może być wykonany także w przypadku innych niedoskonałości skóry. W ramach medycyny estetycznej można też zabieg ten łączyć z innymi działaniami.

Wskazania

 • utrata elastyczności i napięcia tkanek w okolicy twarzy, podbródka, dekoltu,
 • opadanie tkanek,
 • utrata owalu twarzy,
 • obecność zmarszczek i bruzd,
 • nagromadzenie się tkanki tłuszczowej w okolicach twarzy,
 • rozstępy, cellulit, obecność blizn, w tym blizn potrądzikowych.

Przeciwwskazania

 • ciąża i okres karmienia,
 • obecność w organizmie stymulatorów i defibrylatorów,
 • metalowe implanty w okolicach zabiegowych,
 • stosowanie niektórych leków,
 • choroby serca, nerek, wątroby i tarczycy,
 • cukrzyca,
 • padaczka,
 • nieuregulowane nadciśnienie,
 • zaburzenia krzepliwości krwi,
 • aktywne choroby skóry.

Najczęściej zadawane pytania

Jak skutecznie pozbyć się zmarszczek bez użycia skalpela?

Jednym z najskuteczniejszych zabiegów na zmarszczki, a także pozbycie się blizn i rozstępów bez skalpela jest radiofrekwencja mikroigłowa. Warszawa to miasto, gdzie można wykonać ten zabieg z wykorzystaniem innowacyjnej i najskuteczniejszej głowicy.

Ile trwa rekonwalescencja po liftingu skóry metodą RF mikroigłowej?

W przeciwieństwie do lasera frakcyjnego radiofrekwencja mikroigłowa nie wymaga okresu rekonwalescencji. Nie ma ryzyka waporyzacji ani powstawania dziurek w obszarze zabiegowym.

Kosmetologia hi-tech ciało
Usługa
Cena

Mikroigłowa fala radiowa

1 600 zł - 2 300 zł

Mikroigłowa fala radiowa

1 600 zł - 2 300 zł

Formularz kontaktowy


  [rozwiń]

  [rozwiń]

  [rozwiń]