O nas

Niemożliwe to tylko słowo...

Jesteśmy zespołem ekspertów kilkunastu specjalizacji. W dwóch świetnie wyposażonych placówkach oferujemy autorskie terapie, skuteczne rozwiązania dopasowane do bardzo indywidualnych potrzeb naszych Gości, najlepsze światowe technologie i to, co równie ważne – uważność dla wszystkiego tego, z czym zwracają się do nas kobiety i mężczyźni w różnym wieku.

Nasze usługi
Poznaj nas

Tu Pacjent czuje się komfortowo i bezpiecznie, jego potrzeby są zawsze w centrum uwagi, a my z pasją i zaangażowaniem kompleksowo dbamy o zadowolenie i dobre samopoczucie osób, które wybierają Estell. Zaufanie to dla nas największe wyróżnienie i najcenniejsza nagroda.

Estell to od prawie 8 lat zespół najlepszych lekarzy i specjalistów. Wspólnie realizujemy efektywne terapie i plany działania dla Pacjentów. Pasja naszych ekspertów, to gwarant jakości i profesjonalizmu proponowanych zabiegów, ale też podstawa, która pozwala szkolić innych i brać udział w pracach naukowych.

Nasza perspektywa sięga więc dalej niż większość dostępnych teraz na rynku kuracji. Synergia działania wielu specjalizacji pozwala nam na zindywidualizowane podejście i spektakularne efekty. Doświadczenie, dostęp do najlepszych technologii, pełne zaplecze eksperckie pozwalają nam na skuteczne, bezpieczne, odpowiedzialne działanie.

Nasi specjaliści
Estell to...

Doświadczona
kadra medyczna

Nowoczesne
technologie

Wysoka jakość –
tylko certyfikowane materiały

Bezpieczeństwo medyczne
gwarantowane przez ENEL-MED

Należymy do ogólnopolskiej
sieci przychodni ENEL-MED,
posiadamy własne zaplecze
medyczne: szpitale i
przychodnie wieloprofilowe

Zapraszamy do kliniki marzeń

Zapraszamy do świata Estell – miejsca, w którym z przyjemnością opracowujemy rozwiązania dla bardzo różnych potrzeb zdrowotnych i estetycznych naszych Gości.

Skontaktuj się z nami