Ginekologia estetyczna

opis problemu

Okolice intymne to dla pań szczególny obszar, o którego dbanie to nie tylko estetyczny wygląd czy wygodna, ponieważ dolegliwości z nim związane mogą nieść ze sobą wiele konsekwencji, w tym także zdrowotnych. Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób odpowiednio dbać o okolice intymne?

Poprawa wyglądu okolic intymnych – przyczyny problemu

Podobnie jak skóra na całym ciele, tak w okolicach intymnych, ulega procesowi starzenia. Dotyczy to zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych okolic intymnych. Deformacji ulegają małe i duże wargi sromowe – wiotczeją oraz tracą elastyczność, co powoduje często dyskomfort podczas współżycia, a nawet w trakcie aktywności fizycznej. Na szczęście ginekologia estetyczna pomaga przezwyciężyć problem dzięki mało inwazyjnym zabiegom odmłodzenia oraz regeneracji.

Poprawa wyglądu okolic intymnych – leczenie

Metod leczenia, których zadaniem jest poprawa wyglądu okolic intymnych jest wiele. Niektóre wymagają procedur chirurgicznych. Ale nie trzeba od razu decydować się na bardzo złożone zabiegi. W odmłodzeniu okolic intymnych świetnie sprawdzą się zabiegi, jak rewitalizacja okolic intymnych.  Dobrym rozwiązaniem, które poprawi komfort i wygodę życia będzie wykonanie modelowania kwasem hialuronowym lub mezoterapia osoczem bogatopłytkowym.

Wsparcie pacjenta

Decydując się na wykonanie zabiegu poprawiającego wygląd okolic intymnych konieczna jest wizyta u specjalisty, który wskaże możliwości poprawy wyglądu okolic intymnych.. Podczas konsultacji ocenia on dokładnie stan pacjentki oraz stopień nasilenia zmian. Po zabiegu rewitalizacji pochwy lub mezoterapii osoczem bogatopłytkowym efekty zauważyć można już po pierwszym zabiegu, natomiast pełna satysfakcja i efekt osiągane są po serii około 3 zabiegów i utrzymują się przez ok. 12 miesięcy. Nasi specjaliści udzielą wszelkich informacji odnośnie całego zabiegu. Zdarza się, że w niektórych przypadkach konieczne będzie przeprowadzenie zabiegu przypominającego, o czym z całą pewnością uzyskasz informację od lekarza.

FAQ

Czy okolice intymne też się starzeją?

Skóra na całym ciele, w tym w okolicach intymnych również się starzeje. Utrata jędrności i elastyczności może powodować nie tylko pogorszenie estetycznego wyglądu, ale także komfortu życia pacjentki. Z wiekiem okolice intymne zmieniają kolor na ciemniejszy.

Czy wygląd okolic intymnych można poprawić?

Pewnie, że tak! Ginekologia estetyczna oferuje pełen zakres zabiegów, których zadaniem jest poprawa wyglądu okolic intymnych. W szczególności wykonywane są zabiegi, jak rewitalizacja pochwy, labioplastyka, plastyka łechtaczki oraz wiele innych.

WYKONYWANE ZABIEGI/USŁUGI

Formularz kontaktowy


    [rozwiń]
    [rozwiń]
    [rozwiń]